Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wojciechowski: Jedziemy po zwycięstwo

Utworzony przez pele, 31 sierpnia 2009 r. o 19:55
Trzeba było się przygotować u siebie a nie liczyć na cud w Miszkolcu.Na żużlu nie byłem ze 3 lata najlepiej podobał mi się spiker zawodów.Co do zawodów to brak sprzętu i brak umiejętności KLIMEK.Kto nie ma miedzi ten przed telewizorem siedzi i ogląda exstra lige jest na co popatrzeć Żal tylko tych czasów kiedy był cały stadion i przyjeżdzali najlepsi żużlowcy z Gollobem na czele.Ale może kiedyś Lublin się odrodzi OBY.TU jest klimat na żużel.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE ZABIERAJCIE WOJCIECHOWSKIEGO-ON PRZYNOSI PECHA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać na zdjęciu że p.Wojciechowski promuje strategicznego sposora czyli Perłę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że tylko 4 pkt przewagi mamy, małe szanse są na awans do I ligi- wkońcu łódź silniejsza jest od Miszkolca z którym pewnie przegramy półfinał! pytanie co dalej z żużlem?Wierzyłem w odrodzenie żuzla, miało być inaczej niż za czasów TZ- a jest tak samo, jak nie gorzej- partyzantka i liczenie na pieniędzy z Urzędu Miasta- po prostu amatorka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...