Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wojewoda Lubelski Przemysław Czarnek dwunastym graczem Górnika Łęczna

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 czerwca 2016 r. o 16:31 Powrót do artykułu
Pytanie za sto pkt - czy wyraz twarzy wojewody odzwierciedla jego IQ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koleś, twój post odzwierciedla twoje IQ = 1, gdybyś kiedyś miał zaszczyt porozmawiać z Wojewodą to sądzę, ze na kolanach szedłbyś do Czestochowy z przeprosinami, ze tak bardzo się myliłeś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....i w ten sposób Górnik utracił w mojej skromnej osobie kibica, który chodził z rodziną na wszystkie mecze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....nie wiem, nie znam się, ale...czy urzędnik ma prawo na ścianie swojego gabinetu zawieszać zdjęcia rodzinne?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziękujemy i prosimy o dalsze wspieranie naszego Górnika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na wschodzie wszystkie kluby tylko nie Spartakus!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
....i w ten sposób Górnik utracił w mojej skromnej osobie kibica, który chodził z rodziną na wszystkie mecze...
Jak w klubie pozbierają się po stracie takiego kibica... Szok, że do tego dopuszczono!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to z ciebie musiał być zajebisty kibic Przestać jeździć na Mecze przez gościa który wspiera jak może jedyny poważny klub w regionie.W sumie kiełbache zjesz w spokoju w domu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba było nie trwonić klubowych pieniędzy. Teraz brakuje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Koleś, twój post odzwierciedla twoje IQ = 1, gdybyś kiedyś miał zaszczyt porozmawiać z Wojewodą to sądzę, ze na kolanach szedłbyś do Czestochowy z przeprosinami, ze tak bardzo się myliłeś.
Zaiste na szczescie takiego "zaszczytu" nie miał bo by się jeszcze rozpędził i z czestochowy uderzył prosto do torunia, dac na ojca taeusza w intencji pogonienia kaczej zmiaany w pisdu do watykanu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowe podejście do piłki nożnej jest faktem. Niewątpliwie Pan Wojewoda posiada wysoki wynik IQ. To jednak za mało, aby pełnić taką funkcję. Na pewno jest on wyjątkowym człowiekiem w dobrym tego słowa znaczeniu. Takich ludzi jest niewielu, nie tylko w RP. To jest w ciemno. Co w ciemno? Wstyd się przyznać. Nic nie wiem o Naszym Wojewodzie. Na pewno się nie mylę. Zadanie wykonali zawodnicy. Nie mam dowodu na to, że im pomogłem. Pragnąłem, aby się utrzymali. Naczelny Dziad RP
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem pod wrażeniem swojej intuicji. Naprawdę nic nie wiedziałem o wojewodzie lubelskim. Przemysław Czarnek (ur. 11 czerwca 1977 w Kole) – polski prawnik, doktor habilitowany nauk prawnych, nauczyciel akademicki Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II, od 2015 wojewoda lubelski. Google: lwgula
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
snathe napisał:
Jestem pod wrażeniem swojej intuicji.  Naprawdę nic nie wiedziałem o wojewodzie lubelskim. Przemysław Czarnek (ur. 11 czerwca 1977 w Kole) – polski prawnik, doktor habilitowany nauk prawnych, nauczyciel akademicki Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II, od 2015 wojewoda lubelski.  Google: lwgula
jednym słowem bierny mierny ale wierny wodzowi  z zoliborza, kolejny przykład, ze w pisie nie licza sie umiejetnosci ale lizanie kupra wodzowi, ot patologiczna zmiana w rozkwicie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Wojewodo jest pan inteligętnym wykształconym człowiekiem ale nie walczy ? pan o funduze dla mieszkanców Lubelskiego 1.Szpital  w budowie nowy brakowało 20 mil zł pan zgodził się na 1/15 tej kwoty 2 .Budowa wałów przeciwpowodziowych  obronnych planowane 54 mil zł pan otrzymał TYLKO [region 7 mil ].3Podlasie dostaje 300 mil zł na drogiLubelskie około 200 mil zł .Marszałek ma skromny fundusz na marketing ?regionu Lubelskiego poprzez sport np Górnika Ł,czy  Wisły P.Panie marszałku  Czarnek tak się złozyło że ja w 17 roku zycia mieszkam w Poznaniu a pan emigrował z Wielkopolski do Lublina szacunek ale o fundusze centralne to pan sie miernie stara dla regionu biednego jakim pan czesto mówi i tak jest .Obecnie za PIS inne regiony ze wschodu i Zachodnie pomorze dostaje wiecej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czego wymagac, ot kolejny z pisu wklejony na siłe, jeszcze pare miesiecy i mam nadzieje, ze ich w pisdu pogonia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...