Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zapowiada się spora zmiana w podejściu władz miasta do sportu w Lublinie

Utworzony przez 425, 8 grudnia 2010 r. o 15:24
Brawo panie Zbyszku. Jeszcze tylko oddajcie swoim mieszkańcom zrabowane 425zł za karty pojazdu i będzie git.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oddajcie jeszcze ukradzione przez miasto 425zł za karty pojazdu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a Rugby??!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a o lekkoatletach w ekstraklasie nikt nie pamięta...no bo po co...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i zacznie od... uwłaszczania. Jak się sponsorów nie potrafiło uszanować to teraz za publiczne pieniądze uwłaszczanie w głowie? Do roboty, a od pieniędzy podatników wara!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No wszystkie dziedziny byście chcieli. Czy jakie miasto w Polsce ma mocne drużyny w każdej dziedzinie sporty .... NIE. Np Białystok ma tylko piłkę nożną, Rzeszów siatkę i żużel, Kielce : piłkę nożną i ręczną . To niech zajmą się dwoma- trzema dyscyplinami ale żeby były mocne żeby było na co chodzić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a warcaby, curling, polo???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Olo nie za bardzo jesteś zorientowany. Kielce mają jeszcze siatkarzy a Białystok siatkarki w ekstraligach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Olo nie za bardzo jesteś zorientowany. Kielce mają jeszcze siatkarzy a Białystok siatkarki w ekstraligach.
Ok, tylko nie słuchać nic o tych drużynach jakoś. Brałem pod uwagę drużyny o których coś więcej słychac. Ok może siatkówką kobiet nie bardzo się interesuje. Uważam że propozycja żużel kosz i piłka nożna jest trafna - na to przychodzi lub będzie chodzić najwięcej kibiców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kielce,Białystok i Rzeszów to duzo mniejsze ośrodki więc i budżet mają mniejszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin zadłużony i biedny jak kościelna mysz ma dokładać do pseudosportowców? Pan Wojciechowski to arcymistrz w wydawaniu pieniędzy z miejskiej kasy-wcześniej jako wiceprezydent wydawał na nikomu nie potrzebne pomniki, teraz jako powtórny wice będzie wydawał na sport? A może tak pomyśleć jak pomnożyć dochody miasta a nie wydawać bez sensu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo! Może w końcu lubleski sport odbije się od dna. A narzekającym powiem tyle... jak jesteście tacy mądrzy to startujcie do rady miasta, sejmików i na prezydentów - wtedy na bank ktoś Was wybierze skoro będziecie mieli takie wspaniałe pomysły - i zrobicie to na co będziecie mieli ochotę! Jak macie tylko narzekac w internecie to lepiej sięgnijcie po dobra książkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co z WKS Lublinianka?, gdy pan Wojciechowski był Wiceprezydentem (1998-2002) był emocjonalnie zwiazany z WKS Lublinianka, ale to jednoczesnieje przez niego klub z Wieniawy zawarł porozumienie z Norwegami gdy bardziej realistyczną propozycję przedstawił inwestor z Rzeszowa, który dziś realizuje projekt Resovia Park
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Klaus napisał:
Lublin zadłużony i biedny jak kościelna mysz ma dokładać do pseudosportowców? Pan Wojciechowski to arcymistrz w wydawaniu pieniędzy z miejskiej kasy-wcześniej jako wiceprezydent wydawał na nikomu nie potrzebne pomniki, teraz jako powtórny wice będzie wydawał na sport? A może tak pomyśleć jak pomnożyć dochody miasta a nie wydawać bez sensu.
A durnie lublinianie oddali losy na populiste.. ma kase na kolejnie 4 lata. Brak slów.. Dymają na stojąco ci wasi idole
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przed wyborami mówił Pan,że będzie wspierał liczące sie dyscypliny i o nikim niezapomnni.Proszę więc pamiętać o RUGBISTACH i ich osiągnięciach. Tylko w 2010 r-awans do ekstraligi-rewelacja ligi(5 miejsce-a grają tylko wychowankami)mistrzostwo Polski juniorów,v-cekadetów,brąz kadetów w MP 7i wreszcioe tytuł KLUBU ROKU 2010 w polskim rugby.Jednocześnie ok 15 reprezentantów kraju(5 seniorów,10 młodzieżówka,juniorzy).Na ostatnich meczach na mocno zdezelowanych trybunach po 800-1000 widzów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spółki z udziałem do(!) 50% - mozliwość wydojenia z kasy miasta niemałych pieniędzy. Żużel nie dostał licencji - co na to prezes? W SPR klub emerytek. Stadion przy Krochmalnej to dosłownie wyrzucenie pieniędzy w błoto. Lublinianka w ruinie. Koszykarze amatorzy lepsi od zawodowców. Może lepiej dać sobie spokój z zawodowcami w Lublinie i vice Wojciechowskim?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czym się charektezuje Polska B ?Już wiem !!!Dużo narzekamy nic nie robimy .Za 10 lat z innych miast Polski bedą do nas przyjeżdzać żeby zobaczyć jak to było jak była komuna albo pozwiedzać Skansen Europy którym na pewno szybciej zostaniemy niż Europejską stolicą kultury.Kiedy czytam komentarze dochodze do wniosku że niespełnieni ludzie zawodowo lub prywatnie leczą tutaj swoje niespełnione aspiracje .Moja rada -umówcie się na jakieś grupowe biadolenie może wtedy wspólnie dojdziecie do jakiegoś pozytywnego konsensusu.Mimo wszystko ,powodzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ws napisał:
A durnie lublinianie oddali losy na populiste.. ma kase na kolejnie 4 lata. Brak slów.. Dymają na stojąco ci wasi idole
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@ napisał:
Czym się charektezuje Polska B ?Już wiem !!!Dużo narzekamy nic nie robimy .Za 10 lat z innych miast Polski bedą do nas przyjeżdzać żeby zobaczyć jak to było jak była komuna albo pozwiedzać Skansen Europy którym na pewno szybciej zostaniemy niż Europejską stolicą kultury.Kiedy czytam komentarze dochodze do wniosku że niespełnieni ludzie zawodowo lub prywatnie leczą tutaj swoje niespełnione aspiracje .Moja rada -umówcie się na jakieś grupowe biadolenie może wtedy wspólnie dojdziecie do jakiegoś pozytywnego konsensusu.Mimo wszystko ,powodzenia.
O sobie piszesz? Moja firma wyciągnęła pomocną dłoń już kilka razy i o mało dłoń ta nie została odrąbana. Pal licho sześć pieniądze - to rzecz nabyta, ale honoru i dobrego imienia za nie nie kupisz, a jeżeli już to tylko na krótką chwilę. Jak prezesi klubów chcą kupować najnowsze modele mercedesów to niech za swoje kupują, a nie będą jeszcze bardziej po publiczne sięgali. Co według Ciebie ma oznaczać konsensus - robienie biznesu na dotacjach czyli pośrednio na podatnikach? Jeżeli tak to ja też chcę spółki z miastem i milionowych dotacji. Moja sugestia jest taka, że zamiast radzić innym gdzie mają topić swoje pieniądze to, wyciągnij swoje i wsadz w bagno bez dna, a od naszych podatków na darmozjadów wara!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Musicie się pośpieszyć do końca kadencji Sejmu zostało niewiele.Tandem z p.Tuskiem może nie wypalić i z obiecanek klapa!!!!.Do końca roku zostało mało czasu , zabierzcie się do pracy - rozrywkę zostawić na później i na dodatek w ramach należnego urlopu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...