Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Znamy nazwisko nowego trenera MKS Selgros Lublin

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 października 2016 r. o 16:11 Powrót do artykułu
Zamiast zainwestować w zawodników to po niepowodzeniu zwalniaja trenera. Bezsens szczególnie że wyniki Pani Sabiny były bardzo dobrze! 3 mistrzostwa Polski. A jak grała praktycznie bez rezerw i wygrywała to było dobrze ? Pani Sabina jest ikoną kobiecej piłki ręcznej w Lublinie ! Ja myślałem że tylko w piłce nożnej pracują idioci. Porównując ile kasy pakuje sie w mizerny Motor a ile w mistrzów Polski w piłkę ręczną to aż mi się płakać chce że zamiast lublin promować się na tym w czym są najlepsi to pakuja grube miliony w nieudaczników! Budują stadion za ogromne pieniądze a drużyny nie ma. Ściągają cyrk obwoźny w postaci Górnika a i tak nie przychodzą na mecze kibice. Brawo Gnojarz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie ktoś pogoni to towarzystwo do roboty !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...