Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Żużel: Czeski junior Michael Hadek w KMŻ Lublin

Utworzony przez ja, 7 stycznia 2010 r. o 20:34
– Aby podpisać dokument trzeba go mieć – tłumaczył Karol Baran. – Kontraktu
Brawo a po wyborach wojciechowski zrobi papa z klubu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nazwiska należy pisać z dużej litery, to tak na początek. Prezes wraz z grupką zapaleńców stworzył to stowarzyszenie i próbuje ruszyć w temacie żużla a wiec ma prawo robić co chce, zarówno w nim pozostać jak i z niego odejść. Jak Ci nie pasuje, to zrób coś sam np. poprowadź jakiś klub ... może żużlowy. Wylewanie własnych frustracji z byle powodu jest w tym mieście zwyczajnie już żenujące. Poza tym, żeby była jasność, nie jestem jakimś wielkim fanem pana Wojciechowskiego - to tak na marginesie, ale tych głupot po prostu nie mogę już czytać... a muszę bo są pod tekstem artykułu tego i innych :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta a zwlaszcza najwiekszym zapalencem jest SPRAWKA co tak sie podnieca, ze gada o kontraktach ktorych nie podpisali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najbardziej podniecają się kibice, którzy od 2 miesięcy przeżywają kto będzie jeździł a kto nie. To oni wymuszają pewne wypowiedzi bo myślą , że nie będzie żużla w naszym mieście. Nie zarząd tylko niestety oni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...