Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Żużel: Paweł Staszek w Krośnie

Utworzony przez Gość, 23 grudnia 2009 o 14:19
o to duze zaskoczenie na minus !! zawodnicy muszą coś wiedzieć więcej albo coś jest nie tak w Lubelskim klubie że nawet wychowanek woli pojechać ileś tam kilometrów dalej do Krosna niż jeździć w Lublinie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
No to niech jeszcze Piszcz podpisze w Krośnie to dopiero będą jaja!! Wk***ie się na maxa i chyba będę kibicował Krosnu lubelskiemu:)bo na amatorszczyznę w KMŻ nie będę wydawał kasy i tracił bezcennych niedziel aby oglądać wynalazki! i denerwował się czy uda się zestawić pełny skład i czy wyjdziemy z 30-tki u siebie z Opolem:), Rawiczem:) czy Krosnem:)
0
Ja mowie oficjalnie. Po 18 latach chodzenia na Zygmuntowskie rezygnuje. Moja noga tam nie postanie. To co robi ten zarzad to skandal. Juze lepiej bylo poddac sie tak jak w 2008 a nie wkurzac ludzi dziadostem i nieudolnoscia
0
U ilu to sie sezonowcow kaemzetu ujawnia Niech lepiej jakas bieznie zrobia na stadionie zeby pilakrze nie brudzili butow sobie !! AVE MOTOR !
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: