Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Żużel: Zawodnicy wciąż czekają na propozycje z lubelskiego KMŻ, przed rozmowami dużo spekulacji

Utworzony przez Ikms, 8 grudnia 2009 r. o 20:59
Knapp juz podpisał w Krośnie a Działacze niech dalej czekają- wkońcu mają czas do 31.01.2010r. Skoro przez 2 miesiące nie przęmeczali się to po co teraz zawracac sobie głowę przed Świętami Bożego Narodzenia-Panie Prezesie znowu AMATORKA??? i dalej ciągniemy ten teatrzyk i oglądanie się a Kasę Miejską - kandydowanie na Prezydenta Miasta w przyszłym roku- jak zwykle Klub to kiełbasa Wyborcza!!! a nie dobro żużla- bo o nim to ani Pan Prezes ani Dyrektor i inni ludzie w Klubie nie mają pojecia o ŻUZLU PROFESJONALNYM- od SIERPNIA meczy PLAY OFF czekamy na SPONSORA głównego- PANIE WOJCIECHOWSKI GDZIE ten SPONSOR????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może tak jeden z drugim odważnym by spróbowali szukać sponsora a nie tylko "ładnie" umieją krytykować! Za mało w Lublinie jest firm chętnych do sponsorowania tego sportu......... Jkms, proponuję wyciągnąć kasę ze swojej kieszeni i odczepić się od tych, co naprawdę dużo robią dla żużla! A Tobie ktoś zabrania być prezydentem?! Próbuj swoich sił na arenie politycznej i Ty zrób coś dla żużla!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem kibicem i wyciągałem nie raz pieniądze z własnej kieszeni kupując bilety na mecz! Ponadto jak każdy mieszkaniec Lublina płacę podatki! Gdzie na Miasto oglądają się Działacze KMŻ!Więc mam prawo wyrażać swoją opinię! Kilku Panów założyło sobie Stowarzyszenie- porobili sobie posadki ( nie wnikam o kasę!) i tylko narzekąją jak to ich Miasto traktuje! Budżet Klubu w przeważającej części opierają przedewszystkim na wpływach z biletów i dotacji od Miasta!!Na dodatek Ci Panowie mają mizerne pojęcie o żużlu i prowadzeniu Klubu! Byłem wdzięczy Działaczom w zeszłym roku za reaktywację żużla w zasłużonym Lublinie dla tej dyscypliny sportu.Poświęciłem większośc niedziel( wolnych dni od pracy)chodząc na żużel- czy to się podobało czy nie mojej żonie wiele zmarnowałem dla niej i całej rodziny weekendów na wyjazdy poza Miasto czy to nad Jeziorko czy odpoczynek na własnej działce rekreacyjnej bądź odwiedzin rodziny.Dałem kredyt zaufania Działaczom KMŻ, przyjąłem porażkę w play- off-wkońcu to tylko sport. Ale nie zaakceptuje teraz takiego obrotu sprawy! Brak organizacji na meczach, męczarnie z wystawieniem pełnego składu 7 osobowego na mecz w kadrze ponad 20 zawodniczej, kradzieże w parku Maszyn( sprawa Messingów)- do dzisiaj sprawców oficjalnie nie znaleziono!Udzielanie sprzecznych sobie wywiadów Prezesa i Dyrektora!!Nie umiejętność podpisywania kontraktów, mam pisać dalej???Pytam się kto powiedział że Sponsorzy muszą być z Lublina??Ktoś zabronił szukania w Polsce??Jaki sponsor zechce przyjśc do takiego Klubu? Co dostanie w zamian?kiedy Panowie działacze mają takie stowarzyszenie że w każej chwili mogą zabrać swoje zabawki i odejść bez konsekwencji!!! Dobry przykład mają w Bydgoszczy- gdzie jest S.A. miasto jest udziałowcem, a sponsorzy dają upusty rabaty na swoje produkty kibicom którzy mają kartę klubową.No ale są u nad Działacze którzy pobierają kasę za swoją pracę i tylko umieją zwalać winę na Miasto i kibiców że nie przychodzą na żużel! Nikt mi nie bronił być prezydentem- ale ja mam swój zawód, wykształcenie- robię to co uważam że umię i nie pcham się tam gdzie uważam nie powinienem- bo tylko dla stołka- a w UM sa przecież doradzcy co nie?Skoro Pan Wojciechowski nie potrafi prowadzić profesjonalnie Klubu- od jesieni owija się bajeczkę że już lada chwili będzie sponsor główny! To po co On ma kandydowac na Prezydenta Miasta gdzie trzeba kierować Miastem ponad 300 tys. ludności! tylko dzieciaki i fanatyki chyba zagłosują którzy będą wdzięczni że jest żużel. JA NA TAKIEGO PREZYDENTA NIE ZAGŁOSUJE. A jeżeli uznam że będę chciał poświęcić sobie niedziele na profesjonalny żużel aby nie denerwować się to pojadę do Tarnowa!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na pewno czekają na propozycję! Smiechu warte, domyślam się że J.Rempała i K.Baran podpisali w Łodzi-poszli do Orła. Nie ujawniają nazwisk wyłącznie dlatego że KMŻ jest im winny pieniądze- a że podpisali ugody to cierpliwie czekają.Nie wierze że Działacze nie domyślają się albo nic nie wiedzą na ten temat.Podejrzewam że teraz działacze KMŻ zastanawiąją się jak tutaj wymigac się od udziału w przyszłorocznych rozgrywkach!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...