Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Koszykarze AZS UMCS Lublin nie awansowali do drugiej ligi

Utworzony przez statystyk, 5 maja 2014 r. o 22:18 Powrót do artykułu
redaktor  kk zajrzyj w statystyki z tego turnieju i zajrzyj do słownika co znaczy skuteczność ...... Adam skuteczność 38% z gry Dawid 30% w turnieju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
redaktor  kk zajrzyj w statystyki z tego turnieju i zajrzyj do słownika co znaczy skuteczność ...... Adam skuteczność 38% z gry Dawid 30% w turnieju  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z całym szacunkiem dla chłopaków za świetny sezon i w ogóle. Ale tak szczerze, powiedzcie teraz, po co była ta awantura na początku sezonu z Prezesem o brak 2 ligi itp. itd. skoro z zespołami 3-ligowymi sobie nie poradzili? Sezon zweryfikował wszystko, a zwłaszcza to, że najlepsza koszykówka jest od zawsze na Śląsku i okolicach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z całym szacunkiem dla chłopaków za świetny sezon i w ogóle. Ale tak szczerze, powiedzcie teraz, po co była ta awantura na początku sezonu z Prezesem o brak 2 ligi itp. itd. skoro z zespołami 3-ligowymi sobie nie poradzili? Sezon zweryfikował wszystko, a zwłaszcza to, że najlepsza koszykówka jest od zawsze na Śląsku i okolicach.
a no po to, ze chłopaki są na poziomie co najmniej środka 2 ligi. Tu mieli pecha. Nie grał Łuszczewski- najlepszy zawodnik. A na przykład taki Przemyśl wzmocnił sie zawodnikiem 1 ligowym. Drużyny z którymi grali, mieli po kilku byłych zawodników 1 i 2 ligowych, więc to drużyny bardzo silne.... Widze, że pisze ktoś dobrze zorientowany (awantura z prezesem). Ja na przykład tego nie wiedziałem... A Dawid rzeczywiscie baardzo słabe statystyki, szczególnie z Bytomiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
te chłopaki musza grać i niech ktoś się nimi zajmie, bo za rok dwa, nie będzie w lublinie jednego lubelskiego koszykarza. W starcie Sikora i Kowalski już długo nie pociągną a następców brak. ZADBAJCIE WIĘC  O TYCH NAJBARDZIEJ UTALENTOWANYCH LUBELAKÓW, KTORZY ZOSTALI!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a no po to, ze chłopaki są na poziomie co najmniej środka 2 ligi. Tu mieli pecha. Nie grał Łuszczewski- najlepszy zawodnik. A na przykład taki Przemyśl wzmocnił sie zawodnikiem 1 ligowym. Drużyny z którymi grali, mieli po kilku byłych zawodników 1 i 2 ligowych, więc to drużyny bardzo silne.... Widze, że pisze ktoś dobrze zorientowany (awantura z prezesem). Ja na przykład tego nie wiedziałem... A Dawid rzeczywiscie baardzo słabe statystyki, szczególnie z Bytomiem.
Dość głośna sprawa była, że nie udało się mieć 2 ligi za pomocą dzikiej karty. A jeśli chodzi o chłopaków to przecież sporo z nich też grało już i w 2 lidze, a nawet w 1 lidze. Więc tak samo byli silną drużyną. Liczyłem, że im się uda, bo fajnie oglądać AZS złożoną z praktycznie samych lubelaków. Może się uda w następnym sezonie chociaż taki kubeł zimnej wody też może mieć pozytywny wpływ :) Aby tylko za rok zagrali jeszcze lepiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kubeł zimnej wody przyda sie na pewno komu innemu, a na pewno nie tym chłopakom. Oni już kubeł zimnej wody dostali w ubiegłym roku od co poniektórych....Trzeba ich wspierać i zrobic wszystko, zeby jeszcze w tym roku zagrali w 2 lidze. Jestem pewny, ze dadzą sobie spokojnie radę. A kibice będą przychodzili bardzo chętnie na swoją drużynę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...