Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Koszykówka: Amatorzy w fazie play-off

Utworzony przez kibic, 16 lutego 2009 r. o 20:37
Dziennik zajmuje się zabawą starszych panów w koszykówkę. Brakuje natomiast informacji na temat prawdziwego sportu czyli młodzieżowego. Jakoś brakuje miejsca na łamach Dziennika (i pozostałych gazet) aby o tym szerzej pisać. Jeżeli takie będzie propagowanie sportu młodzieżowego w naszych mediach, to Lublin zawsze pozostanie kopciuszkiem. Proponuję poczytać prasę najbliższych sąsiadów Rzeszowa, Kielc czy Radomia i wyciągnąć wnioski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Młodzi muszą dużo trenować żeby dorównać graczom tkkf w przyszłości. Na tkkf trzeba sobie zapracować, to Wasza przyszłość, która na pewno nadejdzie. A opisy z meczy młodych są w Lubelskim Sport Expressie, w Kontrze i w Dzienniku Wschodnim też się pojawiają. Wyluzuj chłopcze, zajmij się treningiem, na sławę jeszcze przyjdzie czas. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moje dziecko zdobyło mistrzostwo województwa w kategorii juniorskiej i grać będzie w Mistrzostwach Polski. Niestety, nie doszukałem się w lubelskiej prasie jego nazwiska, a to dlatego że uprawia nie nożną czy koszykówkę tylko siatkówkę. Może coś było w Kontrze ale mało kto do niej zagląda. Nie powinniśmy się dziwić, że później nie ma wyników. Natomiast jeżeli występuje w barwach szkoły i zdobywa mistrzostwo miasta czy województwa w kategorii szkół, to o tym się pisze, ba nawet trafi się zdjęcie. Czy za grę w klubie zaliczane jest do trędowatych?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja grając w tkkf działam w takim właśnie młodzieżowym klubie. Pozyskaliśmy sobie patronów medialnych w postaci Lubelski Sport Express, sport24.pl i lubelskikosz.pl. Regularnie piszą o naszych meczach i o zawodnikach, trenerach itp. Poza tym mamy stronę klubową w Internecie, która na bieżąco informuje o wszystkim co się dzieje w drużynie. A klubem zarządzają w większości rodzice (prezesem jest np. rodzic, w zarządzie dwóch kolejnych rodziców chłopaków, którzy grają). Dlatego drogi rodzicu do dzieła! Najlepiej ponarzekać ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lubelskikosz.pl chyba juz nie dziala
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~tkkf~ ja mam do Ciebie dobre pytanie - czy jest możliwość zapisania się do TKKF i w związku z tym z kim należy się skontaktować?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram, również mnie to interesuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...