Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nie wiem , może wy tego nie rozumiecie , nie pamiętacie ale za każdym razem wymienia się , kto jest kontuzjowany w zespole . My to doskonale wiemy !!! Sikora - szkoda , jest wzmocnieniem ale Karczeski i co niektórzy jego koledzy nie zagrali ,nie grają . Bodaj dwa lata temu czy pan Karczeski , nie mówiąc o Królu którego nie znaliśmy wykazał się czymś wyjątkowym , nie . Nie tłumaczcie się ciągle , grajcie ! sprawa waszych szkoleniowców nie wymaga komentarza , to wiadomo :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba już czas podziekować p. Derwiszowi. Potrzebny trener co potrafi zmobilizować chłopaków. Nie traćmy czasu, czas na zmiany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja tak sobie myślę jakie zmiany powinny być w Starcie. Doszedłem do wniosku że najwyższy czas na zmianę trenera i ... prezesa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...