Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Koszykówka: Start Lublin w pierwszej lidze!

Utworzony przez lol, 13 maja 2009 o 22:26 Powrót do artykułu
starcik!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nie prowadzilismy z wami 49 : 33 tylko co najwyzej 49 : 43 !, bo jak by bylo takie prowadzenie jak napisaliscie w tym artykule to byli byscie juz dawno na kolanach i wynik meczu bylby calkiem inny. Pozdro dla tego kto to pisal ;]
0
Kibic Kielce napisał:
Nie prowadzilismy z wami 49 : 33 tylko co najwyzej 49 : 43 !, bo jak by bylo takie prowadzenie jak napisaliscie w tym artykule to byli byscie juz dawno na kolanach i wynik meczu bylby calkiem inny. Pozdro dla tego kto to pisal ;]
Kibicu kielce!!Przeczytaj z uwagą dopiero komentuj...Kielce na kolanach!!Witam Start w 1 lidze i zycze powodzenia!!
0
Kibicu Startu "inteligencie" jeden może byś sie domyślił, ze na stronie już zostało to poprawione?
0
ooooo co ja widzeee, scyzory wciąż w II lidzeee, ooo co ja widzeeee scyzory znów w II lidzeeee hehe
0
UMKSIE PUSTY TY. NIE ZAUWAŻYŁEM ŻE POD TEKSTEM DROBNYM DRUCZKIEM BYŁO NAPISANE, ŻE KOREKTA TEKSTU ZOSTAŁA WPROWADZONA PO 7:33. NO WYBACZ PUSTACZKU SCYZORYCZKU.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: