Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Panie Redaktorze .....zawodnicy Zdroju MPWiK sprawiali wrażenie zadowolonych z drugiego miejsca, jak się gra siedmioma zawodnikami pół sezonu a czterech zawodników z pierwszej piątki(Kuba Cybulak,Kamil Butryn,Bąk Grzegorz, Jacek Mącik)są kontuzjowani i nie zagrają do końca sezonu.Zespół Zdroju MPWiK osiągną i tak duży sukces że doszedł w tym składzie do finału.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi też się wydaje, że chłopaki z MPWiKu zasłużyli na duże brawa , nie zapomnijmy kogo pokonali: TKKF Cukopol i Braci Mrozik. Od połowy sezonu grali bez Bąka, później odpadł solidny obrońca Butryn, cały sezon z kontuzją grał Mącik a na koniec zabrakło Cybulaka. W tym sezonie nie było silnych na MATEMATYKĘ. Gratulację dla ZDROJU MPWiK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
popieram wypowiedzi poprzedników że Zdrojowi MPWiK zaczął się rozsypywać skład w połowie sezonu i nikt się nie spodziewał ze do finału dotrą. Matematyka zasłużenie zdobyła Mistrzostwo ale jakby Zdrój był w pełnym składzie to w finale mogło być różnie. gratulacje dla chłopaków ze Zdroju pozdro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zdziwiony byłem pierwsza częścią artykułu dlaczego nikt ze Zdroju się nie wypowiedział na temat meczów finałowych. Moim zdaniem Redaktor tego artykułu trochę obraził chłopaków ze Zdroju MPWIK chyba nie śledził całego sezonu LLK i zapomniał w jakim sadzie grali chłopaki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dla mnie szacun ze potrafili tak daleko dojść
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sezon 2010/2011 w LLK w pierwszej lidze był bardzo wyrównany.Bywałem na większości meczach pierwszej ligi gdzie do niektórych zespołów przybili byli zawodnicy Startu albo były powroty np:Zdrój MPWIK śledząc wydarzania i to co się działo w pierwszej lidze nikt nie brał pod uwagę Zdrojowców a tu niespodzianka są w finale jakim kosztem w połowie sezony tracą centra Bąka,następnie tracą silnego wysokiego Butryna,później zaprało pierwszego rozgrywającego Cybulaka,na sam koniec zabrakło Mącika.Durze gratulacje dla zespołu ze potrafił zebrać siły i do finału dotrzeć . A REDAKTOR TEGO NIE ZAUWAŻA ?????????????????????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chłopaki z forum mają racje redaktorek tego nie zauważa w jakim składzie ZDRÓJ MPWIK dotarł do finału,przecież oni pokonali TKKF Cukropol-Pszczółka i Bracia Mrozik a ze w finale nie mogli się przeciwstawić Matematyce i dlatego finał był jedno strony. GRATULACJE DLA ZDROJU MPWIK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo dla Zdrojowców za wicemistrzostwo tylko redaktor jest jednostronny w pisaniu i mało poinformowany co się dzieje w LLK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czysta prawda to co piszą koledzy Pan REDAKTOR !!! czytałem parę artykułu z relacji co siedziało w LLK dużo błędów, niedoinformowany dobrze do końca albo przekręcał imiona lub nazwiska nie tak powinno być !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
popieram popieram popieram !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mam nadzieje ze w przyszłym sezonie llk będzie pisał ktoś inny i kompetentny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o tak tak:) ponapinajcie się chłopaki.... pewnie że gratulacje ale takie jest nieubłagane prawo popularności, głośno mówi się tylko o zwycięzcach.... może strzelcie sobie artykuł sponsorowany o tegorocznym osiągnięciu i będzie tip top... a tak na poważnie, kiedy to w całym kompletnym, składzie wygraliście ostatnio z Matematyką????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
redaktorek się chyba zdenerwował !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tu nie chodzi o to czy się kiedyś wygrało z Matematyką, tylko trzeba mieć szacunek w pisaniu o przeciwniku a jak ktoś nie potrafi to niech nie pisze wo gule i się zajmie obieraniem ziemniaków może to będzie dobrze wykonywał hihihihihihihihihihihihihihihihihihihhihihihiihihihihihihihihihihihihihihi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LPA !! LPA !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...