Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Miło było zobaczyć wresZcie kasię Trzeciak grającą, a nie miotającą się po boisku. Tomiałowicz jest do wymiany, podobnie Kasperska - ja wiem, że to II skład, ale dziewczyna biega jak niezborne cielę po pastwisku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zagryfko przemawia przez ciebie tylko sfrustrowana chyba niedoceniona złośliwa zawodniczka a nie znawczyni tematu. Nie chcieli cię do zespołu???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do zagryfka - Kasperska ma 19 lat i zagrała dużo lepiej niż zawodniczki z ekstraklasy, a że nie występuje na wybiegu więc technika chodu, czy biegu nie jest chyba najważniejsza ?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od których? Najważniejsza jest celność i brak strachu przed piłką, Kasperskiej brakuje pierwszego i zbywa na drugim. Nie jestem znawcą tematu, więc trudno mi ocenić, czy 19 lat u sportowca to jeszcze czas na poznawanie się ze swoim ciałem, czy czas na grę. Młodsza nie będzie.    
Do zagryfka - Kasperska ma 19 lat i zagrała dużo lepiej niż zawodniczki z ekstraklasy, a że nie występuje na wybiegu więc technika chodu, czy biegu nie jest chyba najważniejsza ?!
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...