Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Trzy porażki Olimpu-Startu Lublin w Krośnie. Problemy pod koszem

Utworzony przez a ja myślałem, 13 września 2010 r. o 07:05 Powrót do artykułu
może zarząd powinien pomyśleć o zmianie szkoleniowców . i to poważnie !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ratujcie szkoleniowców i dajcie kasę na zakupy !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
naprawdę nie mam pojęcia jak RosaSport Radom dokonał sztuki przegrania jednego meczu ze Startem...pokonując go dzień wcześniej u siebie ponad 20 pkt. a w ten weekend wygrywając z ŁKSem i Spójnią...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W takim składzie spadek gwarantowany. Może jeszcze nie jest za póżno na Tomka Celeja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pan prezes pewnie kiepsko syPIA I 'PLUJE SOBIE ...' ZE DAŁ SIĘ WPLĄTAĆ W TEN UKŁAD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bądźcie szczerzy ze sponsorami i powiedzcie że jak nie dadzą 80 tyś na tomka to nic z ligi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Turnieje,mecze towarzyskie, nigdy nie były wyznacznikiem tego, co potem działo się w spotkaniach o punkty,o stawkę. Tak z doświadczenia powiem,że dużo zespołów,które grały dobrze i wygrywało sparingi,potem w trakcie rozgrywek okazywały się słabsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...