Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Był to jedyny tego dnia udany rzut zza linii 6,75 m lidera „czerwono-czarnych”.... a później..... "najpierw zza linii 6,75 cm trafił bardzo dobrze dysponowany tego dnia Sebastian Szymański..." Domyślam się, że zdaniem redaktora celne rzuty za 3 punkty dzielą się na udane i te nie udane ale też celne .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mecz jak mecz było dużo napięcia ale Gwiazdami meczu byli sędziowie. Takiego sędziowania dawno nie widziałam. Po co siedzi i na dodatek bierze za to pieniądze obserwator, to była żenada. Radzę im aby obejrzeli sobie mecz bo był filmowany. Może po tym wyciągną wnioski chociaż wątpię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogi kibicu zastrzeżeń co do tekstu nie mam. Wszsytko jest jak najbardziej poprawnę. Słowo lider odnosi się tutaj do Tomasza Celeja. I to włąśnie Tomasz Celej oddał tylko jeden udany rzut za trzy punkty. Tyle. Co do samego meczu to zgodzę się z Iwo. Śmiech na sali to co sędziowie wyprawiali, ale robili to mniej więcej w obie strony, więc na zero wyszło. I ta sytuacja z czystym wybiciem piłki Łuszczewskiemu, która pobudziła trybuny. Haha. Czy nie którzy nie widzą, że było czysto? Ale z drugiej strony zespół wtedy poczuł, że gra u siebie w domu i to w dużej mierze im pomogło bo później było już tylko lepiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
m. napisał:
I ta sytuacja z czystym wybiciem piłki Łuszczewskiemu, która pobudziła trybuny. Haha. Czy nie którzy nie widzą, że było czysto?
Całe trybuny może i to poruszyło, ale samego Łuszczewskiego i mnie nie Akurat ta decyzja jako jedna z niewielu, mimo że kontrowersyjna to była słuszna. Mam jeszcze pytanie odnośnie zdjęć z meczu, kręciło się tam z pięciu fotografów a zdjęcie tylko jedno widzę. Gdzie można zobaczyć resztę zdjęć autorstwa Pana Jacka Świerczyńskiego ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...