Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wikana-Start Lublin - Spójnia Stargard Szczeciński 64:53

Utworzony przez lucjan gracjan, 3 lutego 2014 r. o 12:21 Powrót do artykułu
Mordzak może i był najlepszym zawodnikiem meczu, czemu redaktorzyna nie napisał o Michalskim ? jakby nie jego asysty, szczególnie w 4 kwarcie i zwariowane rajdy, to byłoby kiepsko. Kamil - dobra robota, skutecznie ożywiałeś ten mecz. :):)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aluzja - wspomniany wyżej Michalski, po meczu w jednym z wywiadów stwierdził, że przyczyną słabszej gry startu są ciężkie treningi przygotowujące zespół do drugiej części sezonu (playoffs) - cha, cha, cha ...  - ciężkie treningi - mam nadzieję, że był to dobry żart - ale tej aluzji "znakomity trener" i tak nie zrozumie .... - a więc jak zawsze koniec sezonu po pierwszej rundzie - i wakacje już w kwietniu - i nie trzeba płacić - same plusy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mordzak może i był najlepszym zawodnikiem meczu, czemu redaktorzyna nie napisał o Michalskim ? jakby nie jego asysty, szczególnie w 4 kwarcie i zwariowane rajdy, to byłoby kiepsko. Kamil - dobra robota, skutecznie ożywiałeś ten mecz. :):)
Na trybunach słychać było opinie odmienne od twoich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aluzja - wspomniany wyżej Michalski, po meczu w jednym z wywiadów stwierdził, że przyczyną słabszej gry startu są ciężkie treningi przygotowujące zespół do drugiej części sezonu (playoffs) - cha, cha, cha ...  - ciężkie treningi - mam nadzieję, że był to dobry żart - ale tej aluzji "znakomity trener" i tak nie zrozumie .... - a więc jak zawsze koniec sezonu po pierwszej rundzie - i wakacje już w kwietniu - i nie trzeba płacić - same plusy
Ciekawe czy odszczekasz te słowa, jak awansujemy do drugiej rundy play-offs. Wg mnie mamy bardzo duze szanse na 4 miejsce (wszystko zależy od meczu z Sokołem).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nieawansujecie raczerj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...