Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wikana-Start Lublin – UMKS Kielce 79:77, zwycięskie pudło Celeja

Utworzony przez co za burdel, 5 grudnia 2012 r. o 20:55 Powrót do artykułu
banda nieudaczników którym los na mikołaja zafundował prezent w postaci wygranego meczu ! CIEKAWE JAK NIEDAWNO ZWOLNIONY KRÓL , KTÓRY TO NIE MIAŁ CZASU NA TRENINGI MOŻE I RZUCA PO TYLE PUNKTÓW W INNEJ DRUŻYNIE ?! gdzie ta wasza klasa i te wasze orły by tak dać grac kielcom we własnej hali ?????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
start nie zasłuzył na zadna wygrana a najlepiej o tym swiadczy jak kielce przesuwali w 2 kwarcie obrone, robili co chieli, start stracil kilkanascie punktow z rzedu a ten geniusz na lawce nie wzial czasu!!!! ten daszek dla kielc równiez bez komentarza. zal du..e sciska. krol moze grac i rzucac po kilkanascie punktow, a zawodnicy ktorzy przychodza za niego ledwo okazuja sie lepsi!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stoje ta trybunach a Pani z ochrony, która nie ma pojęcia o koszykówce mówi - słabi są ci nasi.... to pół biedy, w jaki sposób ona to powiedziała !!!!! wystarczyło dwie minuty, żeby kielce ograły te druzyne prowadzoną przez tego nieudacznika !! dobrze, że za bilet nie płaciłem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy czytam te wpisy "kibiców" pomstujących na swój zespół po wygranym meczu, to nachodzi mnie smutna refleksja. Niezależnie od braku kompetencji trenera Derwisza,wy życzycie temu zespołowi jak najgorzej. Król jest ok! kiedy gra w barwach rywali.Wcześniej on i inni zawodnicy,nieważne czy pochodzący z Lublina,czy z poza regionu, to są waszym zdaniem bardzo słabi zawodnicy. Doceniacie ich kiedy grają już w innych barwach. Możecie na Derwiszu wieszać psy! Ale nie uprawiajcie sadomasochizmu,nie wiem,czy jest jakieś inne miasto w Polsce,które ma tak kiepskich kibiców. Jakiś gościu chwali się,że nie zapłacił za bilet,jednocześnie narzeka na poziom meczu.Inny żałuje,że Start nie przegrał,bo rzekomo był gorszy a takie Kielce były tak fantastyczne,że w dwie minuty mogły wygrać mecz!! Żal czytać takie komentarze!Ale to jest takie miasto,taka mentalność,taka specyfika. Prezes Novum pan Gospodarek w programie sportowym,zamiast tłumaczyć nędzne wyniki jego zespołu, używa sobie na Starcie Wikanie,mówiąc o antypropagandzie koszykówki w I lidze!!! Kubuś Karolak póki co odszedł do MKS Dąbrowa Górnicza i dla tego zespołu najwięcej punktów zdobył w meczu z klubem z jego rodzinnego miasta.Rafał Król zdobył najwięcej punktów dla Kilelc w ostatnim meczu. Za dawnych czasów a mam trochę lat,zawodnicy tacy, byliby wytupani i wygwizdani,niezależnie co myśli się o aktualnym trenerze swojego zespołu. Nie dośc,że hala świeci pustkami,to na mecze przychodzą mendy,które tylko narzekają i nie są w stanie dopingować w choćby najmniejszym stopniu swojego zespołu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marek napisał:
Kiedy czytam te wpisy "kibiców" pomstujących na swój zespół po wygranym meczu, to nachodzi mnie smutna refleksja. Niezależnie od braku kompetencji trenera Derwisza,wy życzycie temu zespołowi jak najgorzej. Król jest ok! kiedy gra w barwach rywali.Wcześniej on i inni zawodnicy,nieważne czy pochodzący z Lublina,czy z poza regionu, to są waszym zdaniem bardzo słabi zawodnicy. Doceniacie ich kiedy grają już w innych barwach. Możecie na Derwiszu wieszać psy! Ale nie uprawiajcie sadomasochizmu,nie wiem,czy jest jakieś inne miasto w Polsce,które ma tak kiepskich kibiców. Jakiś gościu chwali się,że nie zapłacił za bilet,jednocześnie narzeka na poziom meczu.Inny żałuje,że Start nie przegrał,bo rzekomo był gorszy a takie Kielce były tak fantastyczne,że w dwie minuty mogły wygrać mecz!! Żal czytać takie komentarze!Ale to jest takie miasto,taka mentalność,taka specyfika. Prezes Novum pan Gospodarek w programie sportowym,zamiast tłumaczyć nędzne wyniki jego zespołu, używa sobie na Starcie Wikanie,mówiąc o antypropagandzie koszykówki w I lidze!!! Kubuś Karolak póki co odszedł do MKS Dąbrowa Górnicza i dla tego zespołu najwięcej punktów zdobył w meczu z klubem z jego rodzinnego miasta.Rafał Król zdobył najwięcej punktów dla Kilelc w ostatnim meczu. Za dawnych czasów a mam trochę lat,zawodnicy tacy, byliby wytupani i wygwizdani,niezależnie co myśli się o aktualnym trenerze swojego zespołu. Nie dośc,że hala świeci pustkami,to na mecze przychodzą mendy,które tylko narzekają i nie są w stanie dopingować w choćby najmniejszym stopniu swojego zespołu.
Szanowny Panie Marku tu nie chodzi o pomstowanie zawodników. Marnuje się potencjał tej drużyny, a życzymy im jak najlepiej!!! dzieje się tak dla tego, że dowodzi nimi nieudolny sztab. Zawodnicy są OK. Czy szczypka czy Król i inni. Ma Pan troche lat i na nie jednym meczu w swoim życiu był. Chodzi o postawę trenera. Proszę sobie wyobrazić i postawić się w miejscu zawodnika, który nie jest jednym z tych co Derwisz ich może ruszyć - jest zmiana i co ? każdy wchodzący na zmianę, z pozostałych modli się, żeby nie schrzanić żadnej akcji bo co ? bo po 20 sek może zejść na ławę. Chore !!! Chore !!! Hala prawie świeci pustkami bo bilet po 12 zł a i na tych dowodzących szkoda patrzeć.... Myśli Pan że to chodzi o fantastyczność Kielc w ostatnich minutach 4 kwarty ? nie, to chodzi o to, że zawodnicy powinni mieć zakaz dopuszczania to takich sytuacji, że dwa razy z rzędu przeciwnik w ostatnich sekundach trafia za 3, doprowadzając prawie do remisu. Tak się składa, że od małego gram w kosza i miałem dobrych trenerów, wiem co to jest krycie indywidualne, szczególnie w ostatnich sekundach meczu, jeśli zawodnicy nie wiedzą, że trzeba kryć szczelnie to powinien im przypomnieć o tym trener .... tak trener który myśli chłodną głową a nie gorącą... ot o co chodzi Panie Marku. Gdyby w Lublinie byli kiepscy kibice, trybuny świeciłyby pustkami, a tak nie jest. Są tacy wśród kibiców, którzy będą narzekać, są tacy którzy będą chwalić, nie można tak generalizować. Niech na koniec Pan odpowie, czy gdziekolwiek indziej w Polsce jest taki klub, w którym to po spadku z ligi wyższej do niższej sztab trenerski zostaje na stołku ?? pozdrawiam Panie Marku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...