Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wracają rozgrywki Pod Koszami Dziennika Wschodniego

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 sierpnia 2016 r. o 07:24 Powrót do artykułu
hej, zobaczcie jak to powinno wyglądać: tutaj wszystko znajdziecie: ***lnba.azs.umcs.pl pozdrawiam :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W październiku z tego co wiem rusza też LNBA ;) spoko to zorganizowali , widziałam nawet statystyki z meczu, mają swoją stronę i FB. Zapisy już trwają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy ma prawo organizować swoje rozgrywki, tak zrobiło LNBA. Reklamować je jednak w komentarzach u konkurencji jest według mnie słabe. Co nie zmienia faktu, że faktycznie LNBA bije na głowę LLK. Mają pełne statystyki, wodę, WWW, FB, oprawę spotkań... a przede wszystkim odnowioną salę i czyste prysznice!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Każdy ma prawo organizować swoje rozgrywki, tak zrobiło LNBA. Reklamować je jednak w komentarzach u konkurencji jest według mnie słabe. Co nie zmienia faktu, że faktycznie LNBA bije na głowę LLK. Mają pełne statystyki, wodę, WWW, FB, oprawę spotkań... a przede wszystkim odnowioną salę i czyste prysznice!
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Słabe jest też gadanie za plecami na organizatorów nowej ligi... Myślę, że reklama tu w komentarzu nic nie zmieni. Organizacja ligi jest najlepszym komentarzem sytuacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...