Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

A może Chifon

Utworzony przez albi, 4 lipca 2009 r. o 20:25
Słyszałem że jest wolny ,może by jeszcze coś nam pokazał.Co o nim myślicie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co z lipczynskim ze stali poniatowa? w kadrze na austrie go nie ma wiec pewnie za slaby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
albi napisał:
Słyszałem że jest wolny ,może by jeszcze coś nam pokazał.Co o nim myślicie?
2009-07-01 22:47:58 Paweł Skrzypek i Chifon opuszczą Pogoń Zarząd Pogoni Szczecin zdecydował się nie przedłużać kontraktów z Radosławem Bilińskim, Robertem Binkowskim, Ferdinandem ChiFonem, Piotrem Kołcem oraz Pawłem Skrzypkiem. Wspomniani zawodnicy dołączyli do grona piłkarzy, którzy po wywalczeniu awansu do I lig opuszczą szeregi Dumy Pomorza. Przypomnijmy, że Pogoń opuścil iwcześniej także: Filip Kosakowski, Damian Sieniawski, Adrian Sobczyński, Michał Szczyrba, Andrzej Tychowski, Damian Wójcik oraz Wojciech Żaczek. Przemysław Gajzler, źr. pogon.v
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...