Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Adam Buczek zwolniony z Wisły Puławy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 sierpnia 2017 r. o 10:06 Powrót do artykułu
Taki sam ruch trzeba zrobić w Avii Świdnik!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wisła idzie jak burza tak jak i Motor hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z całym szacunkiem do Adama Buczka, ale wyniki były kiepskie. Myślę, że to dobry ruch klubu i oby następca potrafił wyciągnąć z chłopaków to, co najlepsze. Adamowi powodzenia w dalszej pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Następny w kolejce Sasal z Motoru...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo prezesie. kolejne bardzo ważne ruchy to : pierwsze zwolnienia złotnik, piekutowski i pseudo dyrektor dylda. wszystkich przerosła liga w której jesteśmy a to oznacza że nic z nimi nie osiągniemy. odbudowanie klimatu w drużynie i zlikwidowanie grupek. czas na odważne decyzje cec***ące mądrego prezesa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W końcu. Brawo. Niestety o 6 miesięcy za późno. Myślę że byłaby nadal 1 liga. Teraz bez pośpiechu wybrać kogoś z charyzmą i z doswiadczeniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo. Właśnie czytam ze następca ma być Sawa. Tylko nie to. Juz był i pokazał klasę. Następny "fachowiec" od brania kasy. Tu trzeba kogoś z doświadczeniem i kogoś koga zespol będzie słuchał. I z poza układów lubelskich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu jest potrzebny miejscowy trener z haryzmą  a takim może byc trener Kozłowski z Lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kibice , którzy byli na Rowie przewijali nazwiska Podolinskiego,Magnuszewskiego,Makarewicza,Sawy i Dźwigały
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj panie kozłowski siwe włosy na głowie,a dalej nie nauczył się pan jak się pisze w języku polskim -charyzma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Zgadzam sie z komentarzami powyżej.Piekutowski , Złotnik , Dylda tym Panom juz dziękujemy. Pokazliscie juz jak wygląda waszasza nieudolna praca.Zero pojęcia to i wyniki mierne.Zamierzacie trzymac sie koryta jak P.Burek nascie lat temu? Odrobinę honoru! Delikatnie mowiac wasz czas dobiegl końca wiec wyp.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto wprowadził Wisłe Puławy do 2 ligi ?? Dlaczego od razu wszystkich zwalniać poza trenerem????????,tylko naboruszoni działacze mogą tak robć ,poczekajmy co nowy trener wymśli ,ja jestem zwolennikiem aby asystent trenera był zwi.azany z klubem lub regionem uczuciowo ,tak jak zrobił to Górnik  Łęczna Kafarski pierwszy Nazarukdrugi trener
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...