Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Akademia Piłkarska Motor Lublin rozpoczęła działalność

Utworzony przez WŁADEK, 16 października 2013 r. o 12:54
Akademia?...swietnie,cos Wam pokaże:   LWTR starszych  1.PN Motor Lublin (nie jest to Motor S.A.) 2.Górnik Łęczna 3.Widok Lublin 4.Orlęta Łuków   LWTR młodszych 1.PN Motor Lublin 2.OSIR Biłgoraj 3.Avia Świdnik 4.BKS Lublin   LWM starszych   1.PN Motor Lublin 2.Widok Lublin 3.Wisła Puławy 4.Niedzwiadek Chełm   Jeśli ktoś jest ciekawy reszty zapraszam na strone lzpn.pl. Czym się zajmują zatem w Motorze SA...nie wiem, może przejęciem całego rocznika łącznie z trenerem ...może, może szkoleniem może... W Lublinie działa kilka klubów piłkarskich, nie słyszałem o jakichkolwiek rozmowach z tymi klubami, nie słyszałem nic o współpracy Motoru S.A. z PN Motorem, BKS,Widokiem, Avią, Wrotkowią, Lublinianką,Sygnałem ... zero. A jak czytam że ma w niej trenować kilkaset osób to pytam czy Ratusz ma tak dużo pieniędzy czy tylko udaje...Jeśli to pierwsze to super mam propozycje. Podzielcie te pieniądze dla tych klubów które rzeczywiście z dzieciaki pracują. Zapytajcie na co te pieniądze by przeznaczyli,taki wspólny projekt.Mysle że kryte boisko tzw balon ewentualnie pod dachem (hala) ze sztuczną murawą do treningu w zimie (patrz Bemowo Warszawa).Pozdrawiam pomysłów jest wiele tylko zróbcie coś z Motorem S.A.bo na razie widze spadek anie awans (pierwsza drużyna)
Sądząc po błędach w pisowni i merytoryce wypowiedzi to musi być pseudo prezes PN, który zrobił sobie prywatny folwark i myśli tylko jak wyciągnąć kasę od rodziców i wyprowadzić bokiem ze Stowarzyszenia (faktury za pobyt trenerów na turniejach itp.)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sądząc po błędach w pisowni i merytoryce wypowiedzi to musi być pseudo prezes PN, który zrobił sobie prywatny folwark i myśli tylko jak wyciągnąć kasę od rodziców i wyprowadzić bokiem ze Stowarzyszenia (faktury za pobyt trenerów na turniejach itp.)
Możliwe , tylko że ja , rodzic z PN-u jestem zadowolony z warunków i jakości szkolenia w piłkarskich Nadziejach , przykładowe wyniki masz na górze , skladka taka sama jak w tworach , których bronisz , czyli SA , dzieci Motoru , LKP czy teraz kolejny pod nazwą Akademia . Treningi mam na dobrej trawiastej zadbanej ( przez PN ) nawierzchni , każdy z zawodników możliwość zaprezentowania się lidze ( niestety nie w SA ) . trenerom chce sie jezdzic na turnieje i nie powtarzają w kółko " mamy czas "  ....bo to nieprawda jeśli nie teraz to pokolenie mojego syna w tym miescie będzie stracone. Oczywiście życzę wam sukcesu bo Motor mam w sercu , ale w ten sposób go nie osiagniecie przez najbliżesze 5 lat , a nasze dzieci tyle czekac nie mogą . Jedyna droga jest POROZUMIENIE i współpraca a nie podstępne wyszarpywanie sobie co zdolniejszych chlopców. Tym własnie różni się Akademia Legii ( chłopcy z PN ), Lecha  ( chłopcy z BKS ) itp. oni współpracują i przedewszystkim nie chcą wszystkiego darmo , bo i tak na tych zawodnikach pózniej zarobią ( macie przykład Adriana Rejmaka ) , a te parę groszy dla szkółek jest jak tlen co pozwala na dalsze szkolenie. Nie oczekujcie że najlepsi sami przyjdą , bo najpierw wy musicie cos zaoferować od siebie . Nie oszukujmy sie Motor to nie Legia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapomniałem dodać, że wyciąganie i mieszanie w to życia prywatnego i czyjeś problemy  , to zwykłe kur......wo i nie jest tematem do dyskusji tutaj ." Bohaterzy '" bez trudu mogą znalezc telefon do osoby , której mają cos do zarzucenia .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ktos ma problem "choroby filipinskiej"to nie powinien miec stycznosci z dziecmi i mlodzieza.Trener ktory wykonuje swoja prace powinien dawac przeyklad mlodocianym zawodnikom,powinien miec autorytet u "malolatow",w koncu to my Rodzice powierzamy Nasze pociechy pod ich opieke(obozy,treningi)i powinnismy miec prawo decydowania o tym ,czy osoba z taka choroba moze pracowac z Naszymi Dziecmi.Panie Prezydencie m.Lublin prosimy o zeryfikoeanie obsady rady tej fundacji!.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sądząc po błędach w pisowni i merytoryce wypowiedzi to musi być pseudo prezes PN, który zrobił sobie prywatny folwark i myśli tylko jak wyciągnąć kasę od rodziców i wyprowadzić bokiem ze Stowarzyszenia (faktury za pobyt trenerów na turniejach itp.)
  Widze, że za P.Prezesem PN nie przepadasz ale niestety to nie on jak masz ochotę porozmawiać o konkretach to zapraszam,podałem tylko fakty a ty czepiłeś się człowieka, może i błędy jakieś są ale to są moje błędy a nie P.Prezesa...kto jest bezbłędny,wolałbym żebyś pisał w temacie a nie personalnie,bo niczego nie rozwiązujesz.Grałem  kiedyś w Motorze, Famulski,Marzec,Wiater u nich trenowałem. Raz makroregion w Stalowej, raz mistrzostwa Polski widziałem jak grali inni i teraz też widzę 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesli ten tekst dot.koordynatora motoru s.a. S to...- bez komentarza ,nic dodac,nic ujac e tej kwrstii Jak ktos ma problem "choroby filipinskiej"to nie powinien miec stycznosci z dziecmi i mlodzieza.Trener ktory wykonuje swoja prace powinien dawac przeyklad mlodocianym zawodnikom,powinien miec autorytet u "malolatow",w koncu to my Rodzice powierzamy Nasze pociechy pod ich opieke(obozy,treningi)i powinnismy miec prawo decydowania o tym ,czy osoba z taka choroba moze pracowac z Naszymi Dziecmi.Panie Prezydencie m.Lublin prosimy o zeryfikoeanie obsady rady tej fundacji!.[/quote]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ktos ma problem "choroby filipinskiej"to nie powinien miec stycznosci z dziecmi i mlodzieza.Trener ktory wykonuje swoja prace powinien dawac przeyklad mlodocianym zawodnikom,powinien miec autorytet u "malolatow",w koncu to my Rodzice powierzamy Nasze pociechy pod ich opieke(obozy,treningi)i powinnismy miec prawo decydowania o tym ,czy osoba z taka choroba moze pracowac z Naszymi Dziecmi.Panie Prezydencie m.Lublin prosimy o zeryfikoeanie obsady rady tej fundacji!.
Z tego co wiem, to trener Tomasz B. też ma spory problem z "chorobą filipińską" :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie patrzcie na ten kwas wylewany na forum.   lepiej zajmijcie jakas robota, cokolwiek zrobcie dla miasta w ktorym codziennie wstajecie, a nie tylko naciskacie klawisze zeby wpisac wieczne narzekanie !!!!!!
niestety my próbujemy coś robić (przynajmniej niektórzy), ale tzw. "jedyni motorowcy" potrafią to skutecznie obrzydzać, choć sami niewiele potrafią, po prostu wystarczy być zatrudnionym w Motorze by mieć monopol na to co jest dobre dla Motoru, a co nie, a wiedza i umiejętności, no cóż jeśli jest to tym gorzej dla niej.  Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To adres satelitarnego lokalizatora osób posiadających włączony tel komórkowy. Wejdź na tą stronę: http://lokalize.pl/v/qaia Następnie wypełnij obydwa pola i kliknij "zlokalizuj numer" a zobaczysz gdzie jest i co robi ta osoba. (Zdjęcie z satelity może być trochę zamazane.)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobre to : http://plurl.pw/ciekawe_foty  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...