Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

AMSPN Hetman Zamość – Janowianka 2:1

Utworzony przez Gość, 6 maja 2013 r. o 11:33
koko czekamy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i widzicie, wasi pupilki to cienkie bolki.Do boju Opolanin.Lac AMSPN Hrabia.!!!Pokazac im gdzie powinno byc ich miejsce!Srodek tabeli?-gora.Sedziowie wam pomagaja.A kiedy wreszcie zmienicie nazwe?Przeciez wiecie dobrze, ze nigdy nie bedziecie kontynuowac tradycji KS Hetman.Gdybyscie mieli komentarze na waszej stronie ukochanego AMSPN, to zapraszalbym na wszystkich stronach klubow w Polsce do czytania.Ale tego sie boicie i nigdy komentarzy nie bedzie.Jestescie zdani na slizganie sie po innych stronach internetowych ,w tym KS Hetman.He, he. he..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a Ty? wypisujesz swoje zale na kazdej stronie,jeszcze moze na onecie pisz co Cie boli hehe ..Ty bedziesz plakal i plakal a AMSPN ciagle bedzie szedl naprzód bo takiego koko ma du*** co tylko jeczy przed monitorem...chesz powrotu KS-u? zaplac dlug i zalatwione..poza tym na stronie AMPN nie ma opcji kjomentarze zeby w;asnie talie deb***e jak koko nie pisalu glupot bo to czytaja nie tylko ludzie z okolic Zamoscia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
koko napisał:
.Ale tego sie boicie i nigdy komentarzy nie bedzie.Jestescie zdani na slizganie sie po innych stronach internetowych ,w tym KS Hetman.He, he. he..
po pierwsze strony KS już nie ma. Po drugie przestań kompromitować kiibiców klubu Ks. Po trzecie jesteś głupi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@maser- strona KS Hetman to www.hetmanzamosc.com.Kompromitujesz to ty klub KS Hetman.Jaki herb ma twoj twor?Zapieprzyl boiska za Rotunda?Do boju Opolanin.Zniszczyc AMSPN Hrabiego.Po kosciach ich!Kopac gdzie sie da, nawet w d***.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma strony KS, ponieważ KS nie istnieje. Nigdzie nie gra. W Polsce jeśli ktoś chce sprawdzić gdzie gra Hetman, wpisuje w wyszukiwarce na stronie 90 minut.pl "Hetman Zamość, wyświetli mu się: - AMSPN Hetman Zamość - IV liga lubelsko-podkarpacka - KS Hetman Zamość - (drużyna nie istnieje) Także w Polsce, gdziekolwiek jaki region, Hetman dla kibiców w Polsce gra obecnie w IV lidze i jest liderem I wszystko jasne. KS nie istnieje. Zakończył swój żywot w 2009 roku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@pakerzy z Białowieży-ej wy.Widze ze juz jestescie szersi od koszuli.Pakerzy/-hi,hi,hi.niech wam tak bedzie.W Bialowiezy jest duzo deber i pasuje jak ulal wiesniaki.Niedlugo to dla was I|V liga bedzie rozszerzona na pol Polski.Jakie druzyny sa z podkarpacia?Upadek AMSPN Hrabia juz blisko, juz puka do drzwi.W PZPN KS Hetman istnieje i nie uzyje zadnego epietu jak wy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stron KS Hetman juz nie ma. To co jest to kabaret którego jesteś współautorem. Przestań pisać głupoty i powiedz innym żeby usunęli tego niby sponsora bo skompromitujecie się całkowicie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@waldek-kompromitujesz sie ty ,idac na latwizne.Jak mozna kibicowac klubowi zalozonemu przez Marcinow, z ktorych jeden rozwalil przemysl miasta i regionu oraz jedyny klub pilkarski?Kto tu sie kompromituje.Kto kradnie bez umiaru?I takich adorujesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
waldek napisał:
stron KS Hetman juz nie ma. To co jest to kabaret którego jesteś współautorem. Przestań pisać głupoty i powiedz innym żeby usunęli tego niby sponsora bo skompromitujecie się całkowicie
Racja. Bo to jest kabaret. I niech usuną ten kabaret
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak sie mata oszolomy.Lzej wam?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
koko napisał:
@waldek-kompromitujesz sie ty ,idac na latwizne.Jak mozna kibicowac klubowi zalozonemu przez Marcinow,
małe sprostowanie. Czy ja napisałem że kibicuje AMSPN? Byłem tylko raz na meczu i to na sparingu. Nie mam czasu na IV ligą. Może w 3 lidze będę chodził. Tak więc jako kibic KS Hetman apeluję żebyście sie nie ośmieszali choć mam to w poważaniu, chodzi mi o klub którego jestem kibicem a z którego robicie pośmiewisko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@waldek-Posmiewisko?Posmiewisko z KS?Stuknij sie w lepetyne! Posmiewiskiem na cala Polske jest AMSPN Hrabia (Hetman).Zawsze nim bedzie.To hanba.Jak tak mozna!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
koko zwal sobie kobyłe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oplolanin do boju!.Po kosciach AMSPN Hrabiego!.Zniszczyc, zdziesiatkowac!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...