Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

AMSPN Hetman Zamość – Karpaty Krosno 0:3. Nieudany powrót na swój stadion

Utworzony przez Feliks, 2 listopada 2013 r. o 23:08
Pozdrowienia od prawdziwych zamoscian.Brawo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TRAGEDIA.tak słabego Hetmana jeszcze nie widziałam.zmiana trenera nic nowego nie wniosła.przegrać u siebie z drużyną końca tabeli to WSTYD.prezesi róbcie coś bo będzie gorzej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
straszne co w Zamościu z piłką się dzieje. Będzie jeszcze gorzej jak ci ludzie będą wciąż tkwili w przekonaniu że swoimi wychudzonymi, niewyrośniętymi i skarłowaconymi grajkami zwojują 3 ligę. NA 4 to za mało!!!! Przecież kibice tu zasługują na conajmniej 2 ligę. Po co było wydawać tyle kasy, żeby teraz się ośmieszać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozdrowienia od prawdziwych zamoscian.Brawo.
No właśnie widać jak [prawdziwy zamościanin komentarz pisze brawo buraku jeden
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TRAGEDIA.tak słabego Hetmana jeszcze nie widziałam.zmiana trenera nic nowego nie wniosła.przegrać u siebie z drużyną końca tabeli to WSTYD.prezesi róbcie coś bo będzie gorzej.
 
TRAGEDIA.tak słabego Hetmana jeszcze nie widziałam.zmiana trenera nic nowego nie wniosła.przegrać u siebie z drużyną końca tabeli to WSTYD.prezesi róbcie coś bo będzie gorzej.
Asiu! Na meczu nie było ani jednej (!!!!!!!) kobiety, więc nie mogłaś widzieć Hetmana w ogóle. Ani słabego ani mocnego.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze.Lac marcinow ile wlezie.Rozkradli prawdziwy klub.Ale ten klub powroci.Brawo przeciwnicy.Lac hr..iego druzynke I wsiochow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...