Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

AMSPN Hetman Zamość – Włodawianka Włodawa 5:0

Utworzony przez Gość, 14 października 2012 r. o 23:15
co to za radość z wygranej z Włodawianką na własnym terenie? Jeszcze przed Wami mecz w Poniatowej. Jeżeli sobie nie poradziliście ze słabym Opolaninem u siebie to Stal was rozjedzie na naszym terenie i będzie to wasza pierwsza przegrana. Na zachodzie rządzi Stal. Stal Pany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak jak mówisz "gostek". Stal Poniatowa - AMSPN Hetman Zamość 0:4 (0:2) bramki: Gałka x2, Kycko, Sadowski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten gosc z Powiatowej niezle mnie ubawil.Stal pokona AMSPN??hahahaha...idz sie leczyc czlowieku..pojedziemy spokojnie po tej Waszej wsi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bravo ,teraz musicie zagrać bardzo uważnie w defensywie, z pomysłem w ataku i cierpliwie z liderem 3 ligi Tomasovią i postrzelać trochę z daleka, popróbować, przeciwnik wtedy trochę wyjdzie, będzie więcej możliwości, nie tylko skrzydłem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czesc jestem internetowym kibicem z Zamościa i chcialbym wam powiedzieć ze to nie jest Hetman prawdziwy. Hetman pradziwy teraz pauzuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Internetowy ,,Jurku,, siedz przy tym komputerze i nie wychodz z domu.Pauza będzie bardzo długa i chyba nie doczekasz powrotu tak jak to określasz ,,prawdziwego,, Hetmana.Tylko u nas są matoły ,którzy nie mogą zrozumieć,że coś pada a drugie powstaje.W innych miastach tak było i ludzie się cieszą że jest wogóle piłka.U nas tacy internetowi kibice są żałośni,skończcie już wasze wypociny i cieszcie się z tego co macie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadza się Tomek. Jedno upada, drugie się rodzi. W tej chwili AMSPN ma szansę zajść na wysoki (ja liczę że II-ligowy szczebel). Chcecie cały życie siedzieć przed kompem i pisać o byłym KS-ie którego już 3 lata nie ma i już nie będzie, lub chodzić na B-klasowe mecze klubików z Zamościa??? Proszę bardzo. Ale ja, oraz kilkuset innych kibiców chodzimy, jeździmy i dopingujemy AMSPN. Do boju AMSPN !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak nie uznajecie AMSPN-u za swój klub to nie przychodźcie na mecze i nie wypisujcie też głupot. Takie sytuacje się zdarzają, zmieniają się nazwy klubów, zaczynają od zera, maja tych piłkarzy którzy tworzyli poprzedni, niestety to przykre że dotknęło naszego Hetmana i teraz nie ma jednolitej ciągłości od 1934 r, a jest AMSPN który także dobrze pracuje z młodymi i wprowadza ich do seniorów, tak jak Hetman wcześniej, są podobni ludzie, ambicje, niestety mieszkamy w takim miejscu gdzie jest wyjątkowo trudno o kasę, pracę, sponsorów, mimo to POWINNIŚMY BYĆ DUMNI Z NASZYCH CHŁOPAKÓW, MIESZKANCY POWINNI UTOŻSAMIAĆ SIĘ Z KLUBEM KTÓRY JEST Z NASZEGO MIASTA, WSPIERAĆ GO CHOCIAŻ DOPINGIEM I NIE SZKODZIĆ ZŁYM IMIENIEM. JAK PAMIĘTACIE, TU W ZAMOŚCIU, MIMO BRAKU KASY, CI PIŁKARZE NIE ODMAWIALI GRY, DOBRO KLUBU JEST DLA NICH WAŻNE, CHCĄ SIĘ ROZWIJAĆ I TYLKO Z BRAKU KASY STOJĄ W TYM MARAZMIE, MOGĄ GRAĆ LEPIEJ, CZĘSTO SIĘ POŚWIĘCALI, RATOWALI LIGĘ JAK MOGĄ, CIĘŻKO IM Z TEGO SIĘ UTRZYMAĆ, MYŚLEĆ O RODZINIE, ALE GRAJĄ. JAKŻE SYTUACJA BY SIĘ ZMIENIŁA, Z OPTYMIZMEM PIŁKARZE I KIBICE BY PATRZYLI GDYBY MIASTO ZAANGAŻOWAŁO SIĘ W POSZUKANIU SPONSORÓW I PLAN ROZWOJU KLUBU I MIASTA. ZAMOŚĆ MUSI POSIADAĆ DOBRY KLUB, ZNAM LUDZI Z DALEKIEJ POLSKI KTÓRZY BYLI RAZ,DWA TU NA MECZU I MIŁO WSPOMINAJĄ I MÓWIĄ ŻE ZASŁUGUJE NA DUŻO WIĘCEJ,NIŻ TUŁAĆ SIĘ I WSIĄKNĄĆ W TE NISKIE LIGI. radni powinni się zainteresować, dla mieszkanców, dla sympatyków sportu, to jest dla nas wszystkich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Zamosc..nic dodac nic ujac..a te dzieciaki, napinacze ze strony Hetman.com gówno wiedza jak funkcjonowal KS.Hetman a teraz wieszaja psy na AMSPN..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...