Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

AMSPN Hetman Zamość - Ostoja 10:1, sparingi w IV lidze

Utworzony przez Literówka, 7 kwietnia 2013 o 18:58
Trenerem Roztocza nie jest Dariusz Herbin,tylko Zbigniew Ulanowski. Poprawcie to. Wysokie zwycięstwo jest rekompensatą za porażkę w sparingu kilka miesięcy temu.Wtedy wielcy kibice Unii napinali się,że to oni powinni grać w lV lidze,a wysoka porażka wynikała wówczas z tego,że Roztocze miało problemy kadrowe i była na spóźnionym etapie przygotowań.Roztocze pokazało wam,jaka jest przepaść między lV ligą a okręgówką.Wasze miejsce jest tam,gdzie jesteście..
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Mecze AMSPN pokazują że jest godnym następcą KS Hetman darze dużym szacunkiem kibiców KS Hetman i wiem że to może być irytujące lecz teraz to AMSPN gra i mam nadzieje że za rok będzie III LIGA LUBELSKO PODKARPACKA
0
ZESPOL Z DABROWICY GRAŁ BEZ BRAMKARZA .LEWART O WIELE SLABSZY
0
a co to ta dabrowica? to jakaś c klasa?
0
@darek ~ http://w816.wrzuta.p...HjlLi/damy_rade .......i .nic nie skradniecie.Jestescie zlodziejami i cala Polska sie o tym dowie.
0
Koko nie denerwuj się jestem kibicem Amspn Hetman Zamość ale to nie znaczy żę nie chce powrotu KS Hetman Zamość na pewno były by dobre derby Zamościa
0
@darek~Mozesz kibicowac komu chcesz, ale pamietaj, ze mieszkasz w Zamosciu, a klubem Zamoscia jest i bedzie KS Hetaman.Poprzednio byl rowniez WKS Zamosc, ktory po wojnie przyjal nazwe Technik.I to bly derby.Nie zblizajcie sie do herbu i barw prawdziwego Hetmana, bo nigdy Nim nie bedziecie.Wyglada to na akcje "na wydre' i moze sie uda.Mam nadzieje ,ze PZPN do tego nie dopusci.Kibicow AMSPN nie winie za przywlaszczenie pieniedzy za boiska, bo wiadomo kto dokonal defraudacji, ale zbieranie podpisow na zmiane herbu i barw podobnych do KS Hetman, to juz z waszej strony swinstwo zaplanowane przez goru hrabiego.Zmiencie nazwe na Hrabia, zapytajcie guru o pozwolenie uzycia jego hrabioskiego herbu i po ptokach.Mysle ze przyjdzie czas, ze pieniadze za boiska zostana zwrocone.To sprawa taka, jak za Morandowke".
0
Oczywiście rozumiem żę herb i barwy nie powinny być zabierane a Ks Hetman Zamość to nie Amspn Hetman .amspn pisze inną historię a KS Hetmanowi życze powrotu na boiska były by piękne derby
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: