Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

APOEL - Wisła, Gdzie transmisja TV i online

Utworzony przez lbn, 23 sierpnia 2011 o 11:14
Nie ma się czym podniecać. Wisła już w pierwszej połowie dostanie kilka bramek i tyle będzie z LM.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Do boju Appoel - cały Lublin kibicuje Cypryjczykom.
0
Po czym wnoiskujesz ze dostanie kilka bramek w pierwszej polowie? Nie wiem czy wiesz ale Wisła w tym sezonie jeszcze nie przegrala i mam nadzieje ze to sie utrzyma. Moim zdaniem ty albo sie nie znasz na pilce albo jestes zakompleksionym kibicem (chociaz nie wiem czy to dobre slowo dla ciebie) innej druzyny i zal ci d*** sciska ze to WISŁA zagra w LM a nie twoj klubik. I dla mnie to jest dramat ze zamiast wspierac polskie druzyny w europie to piszecie takie durne komentarze, mam nadzieje ze Legia da rade wygrac ze spartakiem i beda dwa kluby w europie bo niestety to ze Slask awansuje jest raczej niemozliwe.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: