Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Arka Gdynia – Górnik Łęczna 2:1, walczyli do końca

Utworzony przez Ferdek, 24 kwietnia 2014 o 08:01
Trener Szatałow nie umie, podobnie jak Smuda przygotować drużyny na rundę wiosenną!!!! Rok temu to samo było z Zawiszą. Jak go zwolnili to Zawisza awansował.  
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Myślałem, że kombinatorstwo i cwaniactwo zostało już "wytępione" w piłce nożnej ??? Ale okazuje sie, że ma się dobrze i  i dalej funkcjonuje !!! Ogladając dwa ostatnie mecze w lidze Górnika mam wrażenie, że mamy do czynienia z w/w zjawiskami. Rozumiem...średnia wiekowa wysoka, awans mógłby niejednego wyeliminować z drużyny...pensyjka wystarczajaca...więc gramy aby zadowolić...niech sponsorzy i kibice mają nadzieję ??? To juz w lubelskim przerabialiśmy z Motorem, Avią, które były tzw. "wiecznymi drugolicami"....Miałem nadzieje, ze w przypadku Górnika i "kasę" jaką ma.... ten problem nie dotyczy !!! I znowu....tak "niewiele brakowało" do awansu....to zdanie pozostawiam na koniec ligi !!!    PS. Szkoda Mi tylko kibiców no i niektórych sponsorów, którzy "utopili" kasę !!!!
0
Szanowni trenerzy i piłkarze warto grać o AWANS ,ponieważ bedzie nagroda w postaci duzej kasy ,jak i przedłuzenie,dobrych kontraktów .Górnik powinien częściej grać na tz aferę ma szybkich zawodników skrzydła ,oraz sprawa Prusaka za szybko pozbywa sie wykopu  ,piłki -często warto zobaczyc jak zawodnik jest ustawiony .
0
Myślałem, że kombinatorstwo i cwaniactwo zostało już "wytępione" w piłce nożnej ??? Ale okazuje sie, że ma się dobrze i  i dalej funkcjonuje !!! Ogladając dwa ostatnie mecze w lidze Górnika mam wrażenie, że mamy do czynienia z w/w zjawiskami. Rozumiem...średnia wiekowa wysoka, awans mógłby niejednego wyeliminować z drużyny...pensyjka wystarczajaca...więc gramy aby zadowolić...niech sponsorzy i kibice mają nadzieję ??? To juz w lubelskim przerabialiśmy z Motorem, Avią, które były tzw. "wiecznymi drugolicami"....Miałem nadzieje, ze w przypadku Górnika i "kasę" jaką ma.... ten problem nie dotyczy !!! I znowu....tak "niewiele brakowało" do awansu....to zdanie pozostawiam na koniec ligi !!!    PS. Szkoda Mi tylko kibiców no i niektórych sponsorów, którzy "utopili" kasę !!!!   A gdzie  jest Zarząd i Rada Nadzorcza. Chyba, że myślą tak jak drużyna ?

0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: