Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Arkadiusz Kasperkiewicz (Górnik Łęczna): Wcale nie jesteśmy tacy słabi

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 22 stycznia 2018 r. o 16:11 Powrót do artykułu
Panie Kasprkiewicz skoro nie jesteście tacy słabi to dlaczego jesteście na 17 miejscu w tabeli 1 ligi to chyba o czymś świadczy.Poza tym byłem na kilku waszych meczach i przyznam.szczerze że nie dało się oglądać tej kopaniy aż oczy bolały.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba wyrzucić z drużyny takich zawodników jak Tymiński,Pruchnik,Pitry,Sasin,Kosznik czy Jarecki czyli starych dziadów którzy nic nie wnoszą do gry a sporo zarabiają.Na ich.miejsce trzeba sprowadzić młodszych.i będą lepsze wyniki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rozmawiałem z pewnym zawodnikiem górnika z wiadomych przyczyn nie wymienię jego nazwiska ale dodam że należy do tej starszej gwardii.przyznał mi że ma w *** to czy górnik wygrywa czy nie bo i tak co miesiąc na jego konto spływa ponad 8 tys złotych,tak do sprawy pochodzi kilku zawodników którzy zamiast trenować wolą immprezować.teraz się nie dziwię dlaczego są tak słabe wyniki ale w górniku tak.już jest że ręka rękę myje.chyba.nie.doczekam takich czasów kiedy w klubie będzie normalnie.górnik powinien wyłapywać największe talenty na lubelszczyźnie i im dawać szansę gry a.nie trzymać starych dzia*ów którzy nic nie wnoszą do zespołu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...