Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Artur Rydzewski jednak zostanie w Stali Kraśnik?

Utworzony przez Bosman, 4 kwietnia 2012 r. o 08:14
Niech on już lepiej niepomaga. Miał swoje 5 minut, które zepsuł i zraził do siebie i co najgorsze do klubu kibiców, sponsorów i działaczy sportowych z naszego miasta. Temu facetowi już dziękujemy. Żegnaj plago stali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O jakich ty celach 2 ligowych BYŁY prezesie mówisz,zaległości sięgają starego roku,chcecie wycofać drużynę z rozgrywek to teraz sie nie dziwię że grają,jak grają.A teraz pan wracasz bez obowiązków,bo już nie jako prezes tylko,,DORADCA,,dalej mącić.ŚMIECHU WARTE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
On myślał, że awans się zrobi i będzie bohaterem... ale nie jest tak łatwo, oszukuje piłkarzy, działaczy i kibiców a z siebie robi nie wiadomo kogo. Nic nikomu nie musirz doradzać twoje dorodztwo i kierowanie Stalą wyszło wszystkim bokiem a teraz ciekawy jestem kto po tobie posprząta, z pewnością nie będzie to Czyste Miasto. Znikaj pseudo prezesie, sponsorze i samozwańczy zarządzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Rydzewski to postać wybitna.Nie ma pojecia o prowadzeniu Klubu a go prowadzi. Nikodem Dyzma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na taczke dziada i mączyciela, doradca sie znalazl, nie masz pojęcia dziadu byc prezesem spadaj wstydu oszczędż,jakbys był prezesem z prawdziwego zdarzenia to trenera już by nie było.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I mamy ' HONOR ' człowieczyny który mieni się stanowiskiem prezesa " Stali " Gdzie Honor - ma czy kiedykolwiek go miał ??? On nie może znależć wspólnego języka z członkami Zarządu z piłkarzami - a czy z nim można nawiązać jakikolwiek porozumienie !! Narzuca swój styl i na dodatek twierdzi że tylko to co on zadecyduje jest trafne i dobre ja mam WĄTPLIWOŚCI !!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...