Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Avia pracuje nad skutecznością, nie będzie zmiany trenera w Omedze Stary Zamość

Utworzony przez DARSON KIBIC HETMANA, 21 września 2013 o 13:21
HAHAHAHAH Omedze się uda z Resovią .RZESZOWIACY ZROBIĄ IM Z DUPY JESIEŃ ŚREDNIOWIECZA .Ja obstawiam wynik 8-0 dla Resovii
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Chyba Prezes Goch zakochany jest w Herbinie lub ma klapki na oczach w Niedziele Omega zaliczyła  9 porażkę i każdy obstawiał wynik 6:0, 7:0, 8:0, 10:0 dla Resovi  i tak niech już w tej chwili Omega zapomni o IIII L Resovia pokazała gdzie ich miejsce. Błędem było sprowadzanie Herbina do Starego Zamościa już kiedyś był w Omedze i o mały włos nie spuścił Omegi do A klasy rozp*****ł całą drużynę dopiero Trener Sękowski to naprawił. Wydaje mi się że tu za mało sama zmiana Trenera tu trzeba wywalić II Trenera i Prezesa bo za długo już są związani z Omegą.  
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: