Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Awantura w Poniatowej. Działacze nie chcą piłkarzy jako członków klubu

Utworzony przez zaw, 24 grudnia 2012 r. o 11:10
Zawodnikom chodzi o to by zrezygnował Mazurek . Tyle w temacie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mazurek fałyszywy człowiek wszyscy wiedza o co chodziło zawodnikom - Ciebie . To czego tak kłamiesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DZISIAJ JEST WIGILIA SĄ ŚWIETA BOZEGO NARODZENIA DLATEGO PROSZĘ SKUPY SIĘ NA TYM NAJWAŻNIEJSZYM, A NIE PISZMY BO TO WSZYSTKO MOZNA W SWOIM GRONIE NA ZEBRANIU SOBIE WYJAŚNIĆ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STAL napisał:
mazurek fałyszywy człowiek wszyscy wiedza o co chodziło zawodnikom - Ciebie . To czego tak kłamiesz
Proszę nie pisać w imieniu Stali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stal to my kibice oraz zawodnicy dający z siebie wszystko a nie działacze miernoty nic nie robiące a tylko dojące do własnej kieszony .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do sportu potrzebni są odpowiedzialni ludzie ,tacy co potrafią łączyć a nie dzielić- nie ma tu miejsca na szaleńców .A skoro poszło o pieniądze to napiszcie o jakie kwoty?Z tego co wiem zawodnicy dostają jakieś grosze...i to z dużym poślizgiem. "" Wesołych Swiąt""
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawy jestem, czy sport w Poniatowej to to tylko piłka nożna. Inne miasta np.Chełm, Radzyń Podlaski, Tomaszów Lubelski, Zamość czy Biłgoraj, oprócz piłki postawiły na inne dyscypliny i to one są ich wizytówkami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Poniatowej prócz piłki i sekcji jeździeckiej nie ma więcej dyscyplin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STAL napisał:
W Poniatowej prócz piłki i sekcji jeździeckiej nie ma więcej dyscyplin.
mamy jeszcze sekcje brydża sportowego , tenis ziemny , grupe rowerzystów przełajowych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie ale na czym wy się skupiacie. Temat Postu na Dzienniku Wschodnim jest prosty, tzw Burdel w Poniatowej. Byłem na zebraniu i wiem jak to wygląda. Mazurek jest zakłamanym oszutem i to wszystko co jest teraz w prasie to kłamstwo. Nam Zawodnikom chodzi tylko i wyłącznie o to żeby Mazurek zrezygnował w funkcji działacza klubu i odszedł na Dąbrowe bo tam mu było dobrze. Tak jak było napisane w prasie do Stali mają wejść osoby które nie mają pojęcia o zarządzaniu klubem. Będą tylko brać pieniądze do włąsnej kieszeni i klub będą staczać. Powiem więcej kwoty które mieli zawodnicy to śmieszne 200 zł stypendium i 100 zł na osobę za wygrany mecz. I JA SIĘ TERAZ PYTAM panie MAZUREK, czy te pieniądze są takie wielkie że nie możecie utrzymać zawodników. Ludzie zobaczcie na te kwoty i sami oceńcie, przeciesz to jest śmiech na sali. Nigdy nie słuchajcie tego co w prasie mówi mazurek czy inny działacz, bo oni chcą rozpadu tej drużyny. A tak za zakończenie dodam, że większość zawodników nie wznawia treningów i będą sobie budować drużynę w B klasie. Jak się nie szanuje nas to i my nie szanujemy was. Szkoda że taki komentarz napisałem w święta, ale krew mnie zalewa jak widzę jakie kłamstwa Mazurek wypisuje w prasie. Pozdrawiam zawodnik Stali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawodnik Stali -- PRAWDA napisał:
Panowie ale na czym wy się skupiacie. Temat Postu na Dzienniku Wschodnim jest prosty, tzw Burdel w Poniatowej. Byłem na zebraniu i wiem jak to wygląda. Mazurek jest zakłamanym oszutem i to wszystko co jest teraz w prasie to kłamstwo. Nam Zawodnikom chodzi tylko i wyłącznie o to żeby Mazurek zrezygnował w funkcji działacza klubu i odszedł na Dąbrowe bo tam mu było dobrze. Tak jak było napisane w prasie do Stali mają wejść osoby które nie mają pojęcia o zarządzaniu klubem. Będą tylko brać pieniądze do włąsnej kieszeni i klub będą staczać. Powiem więcej kwoty które mieli zawodnicy to śmieszne 200 zł stypendium i 100 zł na osobę za wygrany mecz. I JA SIĘ TERAZ PYTAM panie MAZUREK, czy te pieniądze są takie wielkie że nie możecie utrzymać zawodników. Ludzie zobaczcie na te kwoty i sami oceńcie, przeciesz to jest śmiech na sali. Nigdy nie słuchajcie tego co w prasie mówi mazurek czy inny działacz, bo oni chcą rozpadu tej drużyny. A tak za zakończenie dodam, że większość zawodników nie wznawia treningów i będą sobie budować drużynę w B klasie. Jak się nie szanuje nas to i my nie szanujemy was. Szkoda że taki komentarz napisałem w święta, ale krew mnie zalewa jak widzę jakie kłamstwa Mazurek wypisuje w prasie. Pozdrawiam zawodnik Stali
Informagje do prasy podał informator a nie pan MAZUREK .Uważam ,ze podana kwota 200 zł i za kazdy wygrany mecz po 100 zł to miesięcznie daje 600 zł jak na zawodnikow amatorów nie jest zła kasa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po 1 nie wszystkie mecze się wygrywa, jeśli jesteś osobą która zna się na piłce dobrze powinieneś to wiedzieć. Ten zespół jest zbyt młody a i tak spisywał się w tym i w poprzednim sezonie bardzo dobrze. Po 2 jeśli chodzi o wypłacanie pieniędzy to dostaliśmy tylko 1 stypendium za sierpień i do końca rundy nie było stypendiów. Trener ze swoich pieniędzy wkładał na premie zawodników. Więc nie mów mi że to dobra kasa bo od Października nie widzieliśmy żadnych pieniędzy !!! Jak by było co miesiąc 600 zł to by nikt nie protestował, ale niestety burdel trwa nadal !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wypowiadasz sie w temacie który jednak jest dla Ciebie bardzo niekorzystny i na takim forum nie powinienes sie popisywac sie swoją niewiedzą . Cyfry ktore przekazywał pan prowadzacy zebranie mowią jednak co innego . Zapamietałem kwote jaką pobierał jeden zawodnik z Puław nie byla taka skromna .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
REKTOR KUL. Uczmy sie wzajemnego szacunku i przebaczania .Z okazji ŚWIĘTEGO DNIA SZCZEPANA MECZENNIKA dedykuje zawodnikom STALI P.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kwotę krórą pobierał zaw. niby z pulaw ,to następne kłamstwo tego pana,temu zaw. płacali indywidualni ludzie a on rzucił to wszystko na klub, bo łatwiej wtedy coś ukraść. Następna sprawa to kwota 200zł. plus 100zł. za mecz wygrany , cały sezon nie runda trwa około 7 -ciu miesięcy tak więc zawodnicy mogą zarobić za te miesiące tj 1400zł za tak zawane kieszakowe (za cały sezon) a nie dawno jeden zawodnik brał tą kwotę za 1 miesiąc, oraz muszą wygrać wszyskie mecze żeby zarobić to co wyliczył którys z tych psełdo działaczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do były prezesa napisał:
Kwotę krórą pobierał zaw. niby z pulaw ,to następne kłamstwo tego pana,temu zaw. płacali indywidualni ludzie a on rzucił to wszystko na klub, bo łatwiej wtedy coś ukraść. Następna sprawa to kwota 200zł. plus 100zł. za mecz wygrany , cały sezon nie runda trwa około 7 -ciu miesięcy tak więc zawodnicy mogą zarobić za te miesiące tj 1400zł za tak zawane kieszakowe (za cały sezon) a nie dawno jeden zawodnik brał tą kwotę za 1 miesiąc, oraz muszą wygrać wszyskie mecze żeby zarobić to co wyliczył którys z tych psełdo działaczy.
czuli ten zawodnik okradał klub i was jako kolegow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co Ty piszesz o jakimś okradaniu. To że dostawał zawodnik z Puław jakieś pieniądze od prywatnej osoby to żadnego z zawodników to nie interesuje. On nie pobierał pieniędzy z klubu STAL Poniatowa tylko od jakiegoś prywatnego gościa. Więc proszę nie podciągać tych piniędzy pod klub. A jak chcesz wyciągać brudy na forum to nie ma problemu. Ludzie niech przeczytają to wszystko: A więc tak: Pseudo prezes powiedział że na 1 drużynę poszło 120 tyś zł. Jak przekazali to szczegółowo to po zliczeniu przez ludzi tam obecnych kwota wynosiła 90 tyś zł. Gdzie podziało się 30 tyś. Jak by tego było mało za dojazdy w tej rundzie nie zapłacili wiadomo komu ani grosza a podliczyli to do wydatkó na 1 drużynę. Co macie teraz do powiedzenia. To i tak nie wszystko. Pseudo prezes powiedział radzie drużyny prosto w oczy że go 1 drużyna nie interesuje i dla niech mogą nas rozwiązać... A na zebraniu jak przyszli wszyscy zawdonicy i kibice z miasta co prezes powiedzial--- że zawsze był za nami i wspierał nas we wszystkim. Brednie jakie niektórzy wypisują tutaj na forum są ściągnięte z kosmosu. Ale rozumiem osoby którte teraz dopchały się do koryta będą pisać na forum że to my jesteśmy źli że to nasza wina. Ludzie jeb**** się w łeb bo jak już pisałem za 2 miesiące obudzicie się z ręką w nocniku. z Drużyną zdolną do kopania w B klasie !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co na to Pani Burmistrz ? przecież na to idą też pieniądze miejskie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podejrzewam że Pani Burmistrz nic nie wie na temat tego co się dzieje w Klubie. Myślę że jak by wiedziała to szybko by się w Stali po zmieniało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE MA NA PREMIE I STYPENDIA ALE NA WODKE DLA MAZURKA I SAMOLEJA TO ZAWSZE JEST ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...