Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Awantura w Tyszowcach. Mitura: Wszyscy byli pijani

Utworzony przez Catani, 12 listopada 2012 r. o 18:09
Wieś się bawi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawą wersję przedstawia ten prezes Lewartu. Szkoda, że nie potrafi zdyscyplinować swoich piłkarzy i gwiazdeczki. To co wyczyniali na boisku piłkarze Lewartu to było zwykłe chamstwo i to w szczególności do sędziów. Co chwile leciały niecenzuralne słowa, aż dziwił fakt, że arbiter to tolerował. Zbita szyba była z premedytacją butelką, są na to świadkowie, więc ten Kaczmarski powinien zostać za takie niesportowe zachowanie zawieszony. Sprowokowali całą sytuację, a teraz odwracają kota ogonem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też mam przykre doświadczenia z gry w Tyszowcach jeszcze w klasie O. Można to skwitować jednym zdaniem: banda wiejskich cwaniaczków, którzy za kołnierz nie wylewają...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Mitura ja widziałem co zrobił ten gwiazdor i jak wybił szybę od razu poszedłem do sędziów i o tej sytuacji powiedziałem.Twierdzi pan że wszyscy w Tyszowcach byli pijani a ja twierdzę że to pan był pijany i mierzy pan wszystkich swoją miarą!!!! Czy ty człowieku potrafisz zrozumieć i przyznać że to Twoi podopieczni rozpętali tą całą drakę? nikt inny tylko Twoi zawodnicy !!!A jeśli widziałeś pijanych ochroniarzy to dlaczego nie poprosiłeś policjantów którzy byli na miejscu żeby to sprawdzili alkomatem???Stawiasz człowieku wydumane zarzuty bo brak Ci argumentów i za wszelką cenę chcesz zrzucić winę swoich kopaczy na innych.Człowieku powinieneś się wstydzić za swoich podopiecznych i tak jak Wam to powiedziałem wyciągnąć konsekwencje od swoich gwiazdek bo tak zachowywać się nie przystoi zawodnikom pomimo poniesionej porażki.A co do zachowania kibiców to zajmij się tymi z Lubartowa ich zachowanie niestety ale jest o wiele gorsze niż tyszowieckich.W Tyszowcach nikt nie opluwa schodzących z boiska a w Lubartowie tak robią.Byłem i to widziałem na własne oczy!!!!Wstydź się pan "panie prezesie"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No faktycznie rzucenie butelką w drzwi i kopnięcie tych że było przypadkowe. Dlaczego pan łże panie prezesie!?! Ja to widziałem a pan????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
potwierdzamy bylismy na meczu w Tyszowcach i kibice są najgorśi w lidze prowokują piłkarzy przyjazdnych na trybunach piją, rzucją wyzwiskami .........w ogóle to złe wspomnienia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co się dziwić nie ma we wsi rozrywki a jak jest mecz to trzeba sie nachlać bo i tak na to nie da się patrzec
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zaorać tyszowce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawełku a ty w ogóle wiesz coś o Tyszowcach?Gdzie leżą Tyszowce i i byłeś tam kiedykolwiek że się wypowiadasz??? mks Ty pewnie dostałeś w spadku pług i chciałbyś go wypróbować a nie masz gdzie? proponuję zaorać swoją ostatnią szarą komórkę o ile ją w ogóle znajdziesz!!!pozdrawiam dzieciaki!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za słowa Mitury na łamach prasy spokojnie będzie można iść do sądu !!! Prowokacja jakich mało! Zamiast utemperować swoich piłkarzy, zaognia całe zdarzenie! Ciężko mu przyjąć że wioska spod Lublina przegrała z wioska spod Zamościa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUBARTOWSKA prowokacja !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ha ha ha ha weźcie sobie dajcie po razie i rozejdźcie się po swoich domkach jedni i drudzy xD. Zachowujecie się jak dzieci. Jedni nie potrafią przegrywać i wybijają szyby, demolują komuś pomieszczenia, drudzy zaś nie mogą żyć bez alkoholu. Hahahaha śmiech na sali. Jak nie potraficie się zachować, to nie grajcie w piłkę, tylko jedni boks, drudzy bar mleczny xD. I to jest poziom 4-ligowy? Tak się zachowują 4-ligowcy??? Do B-klasy trzeba was zdegradować. Oba klubiki i będzie spokój xD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyśmiewacz kim Ty jesteś żeby oceniać innych????A Twój poziom jaki jest-zerowy????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie co się dzieje z pilkarzami kibicami działaczami w Tyszowicach nerwówka 2.W Łukowie pobili Kucharskiego 3. Na KULU ponoć kobiete obrażali prawie pobił prof.??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Haryski, Ty nawet niewiesz jak sie poprawnie pisze miasto Tyszowce, nie Tyszowice, takie robienie opinii negatywnej do niczego nikomu nie służy więc nie wypowiadaj się skoro nie wiesz w czym rzecz leży..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widze że dzieci dorwały sie kompów !!! szkoda że za bzdury w komentarzach nie można karać!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno na tych drzwiach i resztkach szyby były ślady trotylu..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz rację Antoni z tym że, mnie nie był to trotyl tylko plastik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawda jest taka że przepychankę sprowokowali piłkarze i ten prezesik Huczwy. Jak by nie wpadli do szatni i nie zaczeli wyzywać piłkarzy lewartu by się rozeszło. Prawo panie Jacku kolejny pana występ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstydzę się ............bo mam dziewczynę z Lubartowa,a jestem z TYSZOWIEC!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...