Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bełżyce: Bitwa kibiców po meczu Unia -Orlęta (zdjęcia, wideo)

Utworzony przez Gość, 17 sierpnia 2010 r. o 13:11
Przyjedziecie do Radzynia to sami będziecie wiać!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobny "poziom? co fani Chełmianki prezentują również kibice lubelskiego Motoru, którzy często blokowali ulice Koziego Grodu przy okazji spotkań "żółto-biało-niebieskich? A więc drogi panie dziennikarzyno: ulice blokuje nie wiadomo po co tępa lubelska milicja chyba na pocieche dziennikarzynom pańskiego pokroju. Ulice są też blokowane dosyć często przez ciemnotę zwaną kościołem katolickim urządzającym pielgrzymki, procesje etc. po ulicach miasta. Czemu wtedy ludzie panskiego pokroju czyli tzw. dziennikarze nie piszą o blokowaniu ulic???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie takie cioty z orląt jak w niektórych komentarzach widocznie mało ich pojechało jakby oni się wszyscy zebrali to raz dwa by się wieś uspokoiła nawet by burdy nie zaczynali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bolek napisał:
nie takie cioty z orląt jak w niektórych komentarzach widocznie mało ich pojechało jakby oni się wszyscy zebrali to raz dwa by się wieś uspokoiła nawet by burdy nie zaczynali
"Bolku" nie wieś a Bełżyce i nie kibice Unii zaczeli to wszystko, więc chyba nie w temacie kolega...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bylem na tym meczu i powiem tak...jak to jest ze taka Unia dostaje licencje na gre w 4 lidze nie majac klatki!! nie majac ogrodzenia! nie majac ochroniarzy, wszyscy dokola pija i chlaja jak na B klasie...jak to jest ze LZPN wydaje pozwolenia?? ale kazdy wie jak to jest robione...a policja to przyjechala pod koniec meczu jednym radiowozem i co oni chcieli porzadek zaprowadzic?? Co do kibiców SZAL wazna rzecz trzeba bylo go odzyskać...pozdro dla kibiców UNIi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przede wszystkim to nie widziałem , że Bełżyce mają stadion . Żal mi wieśniaczków . Myślę , że dopiero wrócili z pola i szukali rozrywki. Banda z Bełżyc a nie kibice . Na role chopoki na role .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.youtube.com/watch?v=3d8QmJ9dZ0c w tym filmie (5 części - trwa godzinkę) możecie się uświadomić, jak działają mechanizmy psycho-socjologiczne. Wyzywanie od wieśniaków działa tak samo jak barwy klubowe wprowadzając podział na "my" i "oni", a to może doprowadzić do strasznych następstw, więc ostrożnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z godziny na godzine ten tekt jest zmieniany, zeby tylko bardziel byl kolorowy. wezcie napiszcie ze jeszcze bili osoby trzecie czy cos. pismaki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja powiem tak, przyjechali chlopaczki z radzynia z nastawieniem szukania dymu, od samego poczatku mozna bylo zauwazyc ich zaczepki w kierunku przechodzacych kibicow z Belzyc, Unia nie odpowiadala na to agresja tylko kompletnie to olewali. Jednak gdy kibice Unii zobaczyli że chlopaczki z orlant maja ich szalik, miarka sie przebrala i skonczylo sie tak jak sie skonczylo, Gdyby sami nie uszkali problemów nic by się nie wydarzyło. Skoro uważali że w 25 podbija Bełżyce to się pomylili i to bardzo bo zostali rozgonieni przez 20 kibiców Unii. Podkreślam że pierwsze ciosy poleciały ze strony radzynia, wiec kibice Unii nie mogli nie podjąć żadnych działań. A to że zaczeli uciekać to tylko świadczy o tym że brak im honoru, tak prowokowali a jak przyszło co do czego to po czterech wsiadali do tego busa. A Unia nie wiesniaki i swój honor mają, to nie była awantura o nic, po prostu bronili swoich barw, to do czego mają szacunek w co wierzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jazda z ku***mi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
The Big "S" napisał:
Tutaj widać to co pisałem czyli gest pana który woła kibiców z Bełżyc... P.S Ktoś pisał że kibice Unii mają piwo i wg. a ten pan który trzyma piwo i papieroska?? A i jeszcze te zdjęcia z szalikiem Unii żałosne dajcie panowie od Orląt zdjęcie jak uciekacie do jednego busa...
Pan który woła kibiców w Bełżyc to jeden z prowokatorów z Bełżyc. Tak jak pan w białym stroju widoczny pomiedzy łysym chłopakiem a tym w niebieskiej koszulce. Dwóch dorosłych facetów którzy mają spory wkład w to że doszło do awantury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bylem-widzialem napisał:
Ja powiem tak, przyjechali chlopaczki z radzynia z nastawieniem szukania dymu, od samego poczatku mozna bylo zauwazyc ich zaczepki w kierunku przechodzacych kibicow z Belzyc, Unia nie odpowiadala na to agresja tylko kompletnie to olewali. Jednak gdy kibice Unii zobaczyli że chlopaczki z orlant maja ich szalik, miarka sie przebrala i skonczylo sie tak jak sie skonczylo, Gdyby sami nie uszkali problemów nic by się nie wydarzyło. Skoro uważali że w 25 podbija Bełżyce to się pomylili i to bardzo bo zostali rozgonieni przez 20 kibiców Unii. Podkreślam że pierwsze ciosy poleciały ze strony radzynia, wiec kibice Unii nie mogli nie podjąć żadnych działań. A to że zaczeli uciekać to tylko świadczy o tym że brak im honoru, tak prowokowali a jak przyszło co do czego to po czterech wsiadali do tego busa. A Unia nie wiesniaki i swój honor mają, to nie była awantura o nic, po prostu bronili swoich barw, to do czego mają szacunek w co wierzą.
No to teraz nie pozostaje im nic innego jak umieszczenie zdjęć swojego nowego, stuningowanego i ulepszonego aerodynamicznie busa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bylem-widzialem napisał:
Ja powiem tak, przyjechali chlopaczki z radzynia z nastawieniem szukania dymu, od samego poczatku mozna bylo zauwazyc ich zaczepki w kierunku przechodzacych kibicow z Belzyc, Unia nie odpowiadala na to agresja tylko kompletnie to olewali. Jednak gdy kibice Unii zobaczyli że chlopaczki z orlant maja ich szalik, miarka sie przebrala i skonczylo sie tak jak sie skonczylo, Gdyby sami nie uszkali problemów nic by się nie wydarzyło. Skoro uważali że w 25 podbija Bełżyce to się pomylili i to bardzo bo zostali rozgonieni przez 20 kibiców Unii. Podkreślam że pierwsze ciosy poleciały ze strony radzynia, wiec kibice Unii nie mogli nie podjąć żadnych działań. A to że zaczeli uciekać to tylko świadczy o tym że brak im honoru, tak prowokowali a jak przyszło co do czego to po czterech wsiadali do tego busa. A Unia nie wiesniaki i swój honor mają, to nie była awantura o nic, po prostu bronili swoich barw, to do czego mają szacunek w co wierzą.
wkoncu ktos dobrze napisal . dokladnie tak bylo .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bełżycki gówniarski chłam pisze na budynkach czy przystankach teksty typu: motor, arka gdynia, slask wroclaw a we wroclawiu nie wiedzą, ze taka wiocha istnieje. Ale nie ma to jak pseudodemonstracja siły a raczej głupoty. Beda dalej pic w rynkju albo blokach nieroby !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! DO kamieniołomów !!!!!!!!!!!!!!!!!!!11 zasiłkopijcy !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
śmiać mi się chce z tego co piszą Ci jeb*** dziennikarze haha ... że niby Kamienie ? że niby Deski ? hahaha skąd deski z metalowych ogrodzeń ? czy może krzesełkami rzucali ... wszystko napiszą tylko nie prawdę a napiszą tylko po to by wzrosła liczba czytelników ... jeba* was w oczy psy !!! Co do samego zajścia to wina jest tylko i wyłącznie klubu że doszło do takiego czegoś ... 0 policji, 0 ochrony a były mecze na których nie było kibiców gości a ochrona czy policja była ... i niema co tu obwiniać ekipy obu drużyn że doszło do takiego czegoś ... A ci co nie byli niech się pałują z tego względu ze wnioski snują tylko po tym co przeczytali a g*wno na temat przeczytali ... bo chłam który wymyślił sobie marny dziennikarzyna który na chleb by nie miał gdyby nie te brednie ... na filmiku jasno i wyraźnie widac kto na kogo ruszył a ci co byli to wiedzą ... i nie pierd*lcie że to Unia zaczęła bo gdyby nie prowokowanie słowne czy zabranie barw do niczego by nie doszło bo ekipa gości nawet nie chciała słyszeć o tym że by się walić w ryj z Orlętami no ale wiadomo poszło o stawkę barw ... zresztą ustawieni w szyku bojowym Orlęta wjechały na Unię drąc ryja "Dawać ich kur*wa" co również słychać na filmie ... a już leże na podłodze po tym jak pisza ze w ekipie Unii było ponad 40 hahaha jak widać na filmiku Gospodarzy jest mniej niż Orląt które spier*dalały wywracając nawet siebie i zostawiając kolegów ratując własną dupę (szkoda ze nie ma fotki młyna Unii wtedy byście policzyli ilu ich było bo 40 to nie zbierają nawet na derby) ... wszyscy zabarykadowali się w jednym busie zapominając o jednym który został i gdyby nie honor Gospodarzy byście go chu*a zobaczyli a tak został oddany do busa ... najlepiej kozaki ratujcie swoja d*** haha ... na psach dlaczego juz was spłynęło 9 bo pewnie kazdy na kazdego wali z dupy hahah ... śmiech ... brama została tylko i wyłącznie zamknieta z powodu nie odzyskania przez Unię barw po oddaniu zostali wypuszczeni ze stadionu ... fajnie równiez ze najwiekszy kozak pewnie master tej ekipy darł ryja dopiero po wyjechaniu ze stadionu "przyjedźcie kur*wa do Radzynia" czemu nie krzyczałeś tego gdy była brama zamknięta bo miałes swiadomość tego ze gdybys tak wydarł sie jeszcze będąc na stadionie to zaden z was by nie wyjechął z tam tąd ... a nie piszcie tez ze do Bełżyc przyjechali sami małolaci bo widać na fotce a bynajmniej ja nie widze by jakiś 15 latek był w ekipie Orląt ... zresztą gdyby nie był Radzyń nastawiony na dym nie mieli by ochraniaczy na szczeki chyba że mieli na wypadek tego by jak spierd*lali nie powybijac sobie zębów kolanami ;] Pozdro Unia !! pokazaliście "napinaczom" że nie dacie sobie w kaszę napluć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świeta racja kolego bylem widzialem i ijestem neutralnym kibicem bylo tak jak napislal jeb.pismak chlopy bedo chlopami odstawic troche nie ktore rzeczy napinacze podlaskieeeeeeeee
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też byłem na meczu i jest dokładnie tak jak to opisał "jeb. pismaków" Żadnych desek itp nie było bo niby skąd? Drewniane ławki dawno zlikwidowali i wstawili krzesełka, także orlątka nie pucować się na necie. Nie umiecie przyznać się do porażki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już niedŁugo prokurator dobierze się do dupy dzialaczom klubu za przekręty finansowe. Rachunki na wódę, wypady na Małysza, potwierdzanie wypłat, których nie było itp. Klub zostanie rozwiązany i będzie spokój. Sprawa w toku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jebać motór i ich przydupasów z wsi bełżyckiej Pozdri dla Radzynia, u siebie rozjebiecie tych buraków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to się popisali. Niedługo stadion zamkną jak ktoś zobaczy barierki z taśmy hahahahahah. Może elektrycznego pastucha było dać? Krzesełka jak na stadionie, barierka jak przy wykopach... :-/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...