Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bilety na Euro 2012 rozlosowane: Ludzie dostają e-maile

Utworzony przez Adaśko, 29 kwietnia 2011 o 10:52
Niestety, nie mam nic
Zaloguj się, aby oddać głos
0
jest wylosowałem bilety do filcharmoni!!!
0
na 12 aplikacji nic
0
A mnie się udało wylosować dwa bilety na ćwierćfinał w Warszawie
0
Na 72 aplikacje 38 trafień.Całkiem przyzwoicie!Dzięki ci maszyno!
0
Witam. Wlosowałem 8 biletów wraz żoną na mecze we wrocławiu. Najprawdopodobniej nie skorzystamy ze wszystkich i część odsprzedamy
0
Razem z rodzina wylosowalismy 32 bilety wszystkie za granica.Napewno wiekszosc sprzedam ale takze wybieram sie na cwiecwinal do Kijowa i Donicka:))
0
Winiu odezwij się na gg 9747462 chętnie bym odkupił od ciebie 2/4 bilety:)
0
ja wylosowałem bilety do Wrocławia na 8-mego czerwca,ale za żadne pieniadze nie odsprzedam....
0
Mi się udało dostać jedynie 10% złożonych aplikacji... Trafiłem na Mecz Otwarcia
0
Chyba mam szczęście! Na stronie UEFA w moim koncie pisze że mam dwie wejściówki na mecz otwarcia. Czekam jeszcze na e-maila z potwierdzeniem.Jeszcze go nie dostałem.
0
4 na półfinał w Doniecku:)
0
na stronie UEFA mam cztery bilety ale nie dostałem jeszcze maila trochę sie denerwuje
0
winiu napisał:
Witam. Wlosowałem 8 biletów wraz żoną na mecze we wrocławiu. Najprawdopodobniej nie skorzystamy ze wszystkich i część odsprzedamy
jct daj znac gg 108562 ; )
0
ja trafiłem pakiet "follow my team" na mecze grupowe Polski!!
0
dzis juz maj a ja nie dostalem pół mejla od UEFA co jest grane;-/ ???? mozna jakos inaczej sprawdzic wyniki losowania.
0
Ja też nie dostałam e-maila a po zalogowaniu nie mam na koncie żadnych biletów. Co jest grane?
0
MICHAŁ napisał:
na stronie UEFA mam cztery bilety ale nie dostałem jeszcze maila trochę sie denerwuje
widać tak musi być, chociaż też trochę się stresuję, dostałem bilety na drugi mecz grupowy Polaków, emaila brak. Na drugim koncie w którym nie ma nic email przyszedł od razu
0
No i co? Dziś drugi maj a maila nie widać ani nie słychać namojej poczcie! Ale tylko spokój nas uratuje! Pisali że mogą się spóźnić pare dni. Czekam do 8 czerwca 2012roku.
0
Rafał napisał:
No i co? Dziś drugi maj a maila nie widać ani nie słychać namojej poczcie! Ale tylko spokój nas uratuje! Pisali że mogą się spóźnić pare dni. Czekam do 8 czerwca 2012roku.
Wylosowałem 4 pakiety follow my team Polska i taka informacja jest na stronie uefa. Nietsety do dzisiaj nie otrzymałem maila z informacją o zapacie. Co dziwniejsze na stronie portalu przy przyznanych biletach jest kwota 0,00zł. Czy ktoś ma podobną sytuację?
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: