Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bilety na Euro 2012 rozlosowane: Ludzie dostają e-maile

Utworzony przez Adaśko, 29 kwietnia 2011 r. o 10:52
Niestety, nie mam nic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jest wylosowałem bilety do filcharmoni!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na 12 aplikacji nic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie się udało wylosować dwa bilety na ćwierćfinał w Warszawie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na 72 aplikacje 38 trafień.Całkiem przyzwoicie!Dzięki ci maszyno!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam. Wlosowałem 8 biletów wraz żoną na mecze we wrocławiu. Najprawdopodobniej nie skorzystamy ze wszystkich i część odsprzedamy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Razem z rodzina wylosowalismy 32 bilety wszystkie za granica.Napewno wiekszosc sprzedam ale takze wybieram sie na cwiecwinal do Kijowa i Donicka:))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Winiu odezwij się na gg 9747462 chętnie bym odkupił od ciebie 2/4 bilety:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja wylosowałem bilety do Wrocławia na 8-mego czerwca,ale za żadne pieniadze nie odsprzedam....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi się udało dostać jedynie 10% złożonych aplikacji... Trafiłem na Mecz Otwarcia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba mam szczęście! Na stronie UEFA w moim koncie pisze że mam dwie wejściówki na mecz otwarcia. Czekam jeszcze na e-maila z potwierdzeniem.Jeszcze go nie dostałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
4 na półfinał w Doniecku:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na stronie UEFA mam cztery bilety ale nie dostałem jeszcze maila trochę sie denerwuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
winiu napisał:
Witam. Wlosowałem 8 biletów wraz żoną na mecze we wrocławiu. Najprawdopodobniej nie skorzystamy ze wszystkich i część odsprzedamy
jct daj znac gg 108562 ; )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja trafiłem pakiet "follow my team" na mecze grupowe Polski!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzis juz maj a ja nie dostalem pół mejla od UEFA co jest grane;-/ ???? mozna jakos inaczej sprawdzic wyniki losowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też nie dostałam e-maila a po zalogowaniu nie mam na koncie żadnych biletów. Co jest grane?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MICHAŁ napisał:
na stronie UEFA mam cztery bilety ale nie dostałem jeszcze maila trochę sie denerwuje
widać tak musi być, chociaż też trochę się stresuję, dostałem bilety na drugi mecz grupowy Polaków, emaila brak. Na drugim koncie w którym nie ma nic email przyszedł od razu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i co? Dziś drugi maj a maila nie widać ani nie słychać namojej poczcie! Ale tylko spokój nas uratuje! Pisali że mogą się spóźnić pare dni. Czekam do 8 czerwca 2012roku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rafał napisał:
No i co? Dziś drugi maj a maila nie widać ani nie słychać namojej poczcie! Ale tylko spokój nas uratuje! Pisali że mogą się spóźnić pare dni. Czekam do 8 czerwca 2012roku.
Wylosowałem 4 pakiety follow my team Polska i taka informacja jest na stronie uefa. Nietsety do dzisiaj nie otrzymałem maila z informacją o zapacie. Co dziwniejsze na stronie portalu przy przyznanych biletach jest kwota 0,00zł. Czy ktoś ma podobną sytuację?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...