Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bilety na mecze Górnika Łęczna 50-procent taniej

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 lipca 2016 r. o 11:29 Powrót do artykułu
Motor za to nie dziękuje Łęcznej, gdy w 2007 roku Górnik NIE ZGODZIŁ SIĘ na tymczasowe korzystanie Motoru z boiska w Łęcznej. Przypominam, że wówczas Motor szukał zastępczego boiska na czas wymiany murawy, na stadionie przy Al. Zygmuntowskich i władze Motoru zwróciły się z taką prośbą do Górnika. A teraz ładnie podziękujcie wieśniaki na kolanach za to, że Lublin ratuje wasz klub.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Apeluję do wszystkich prawdziwych kibiców nie kupujcie biletów.Kapelka powinien odejść, co nie wiedział,że nie spełnia wymogów stadion?Ukartowany numer dla ratowania Żuka i areny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam bilecik i jestem zadowolony a wy wszyscy krzykacze bujajcie się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
będę chodzić i na mecze Motoru i na mecze Górnika...jako kibic Motoru kibicuję naszym..a skoro Ekstraklasa trafia się w naszym mieście to dlaczego mam nie skorzystać?..bo jakimś oszołomom to się nie podoba?..to ich problem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Spokojnie ,białe czapeczki pomarudzą i w końcu im się znudzi.A później wrócą do szkoły i zamiast chodzić na mecze ,będą wypracowania pisać. Będzie można spokojnie mecz obejrzeć.
Do jakiej szkoły, chyba pod żabke.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Reszta biletów "pójdzie" na "opiekuna" w cenie 10 pln sztuka. Przecież w tym wszystkim chodzi tylko o statystyki, które pozwolą na kolejne budżetowe dotacje celowe dla MOSiR(operator stadionu) i spółek "sportowych" bez jakiejkolwiek odpowiedzialności.
spisek, zdrada targowica !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUDZIE !!! Bojkotujcie mecze Górnika w Lublinie!!! Działacze Górnika Łęczna traktują nas jak debili. We wtorek ogłosili że bilety na poniedziałkowy mecz z Lechią są sprzedawane w salonikach Kolportera i w kasach Stadionu Arena. Do dzisiaj ani w Saloniku przy Tysiąclecia nic nie wiedzą i nie sprzedają, a kasy stadionowe są zamknięte i ani ogłoszenia ani informacji. Nie będę chodził na mecze skoro ktoś ze mnie robi debila!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
byłem w południe przy Arenie.Kasy zamknięte i nikt nic nie wie. A Promocja tylko dzisiaj!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zrobili promocję na sprzedaż biletów a kas nie otworzyli barany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a przez internet nie potrafisz zamówić, tylko j..ać na forum...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kasy dalej zamknięte !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Co to za promocja ?????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo przez internet nie wiesz czy ktoś wogóle siedzi w pobliżu  a tak w kasie sobie możesz zabaczyć gdzie są wolne miejsca 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kapeko wy...........j z Łęcznej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gornik tylko w lecznej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kapelko sprzedawczyku pier dolony . wypad z lecznej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
buraczany klub , mam prosbe jak będziesz jechał na łeczna lubln w GPS ustaw ul Stadionowa bo nie trafisz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...