Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bramkarz Lewartu zagra w T-Mobile Ekstraklasie? "Myślę, że dojdziemy do porozumienia"

Utworzony przez oli, 29 lipca 2012 o 23:12
bez jaj. W Mlodej Ekstraklasie widze chce agentos chlopaka wcisnac aby miec nadal kontrole ale najwazniejsze jest granie i trenowanie. To wystarczy w tym sezonie. Bo w Ekstraklasie to dlugo jeszcze nie zagra. Pompowanie balona z QPR nie wyszlo to teraz pcha chlopaka to klubu gdzie ma kilku chlopakow. Dobre posuniecie. Jak spadna to w I lidze bedzie mlodziezowcem i moze cos zagra w sezonie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
nie masz o niczym pojecia czlowieku. jak masz pisac takie bzdury pod każdym artykułem z nazwiskiem podleśnego to lepiej nic nie pisz. bo to ty pompujesz balona, zal
0
po pierwsze to damian podlesny nie piotrek, pod zdj podpis dobry ale w artykule....
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: