Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bunt na stadionie. Kibice Wisły Puławy chcą wrócić "pod zegar"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 31 marca 2017 r. o 19:54 Powrót do artykułu
Nie porównujcie oprawy jak była stara ekipa.Na ostatnim meczu pseudo kibice najarani nie umiejący się bawić meczem.Banda gówniarzy cwaniaków w grupie a na dołku posrani i sprzedawcy-srać na taki doping Wstyd na 1 ligę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś to byli szalikowcy, a jaki doping robili i oprawy..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że Pan Radosław pisze bzdury. Bunt o którym nie wiedzą kibice i nie wie klub. Może ktoś wyciągnie konsekwencje wobec autora za pisanie bzdur i oczernianie i klubu i kibiców wymyślając sobie tego typu historie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Problemem kibiców nie jest klub a pies z przerośniętą ambicją, który twierdzi,że zrobi cały stadion rodzinnym. Kibole pozdrawiają cwela z serdecznym ch.j ci w d.pe! Jak pajacu myślisz, że NAS załmiesz to fantazja cie ponosi na tyle wysoko, że pier...nięcie o rzeczywistość będzie bolesne! Zawsze i wszędzie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No chyba właśnie tak to wygląda a pismak konfabuluje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i prawidłowo,buntujcie sie dalej i nie użalajcie sie nad sobą za kazdym razem. jezdzicie po Policji  oni jezdzą po was i tyle,chodzicie na mecz dopingowac Wisłe czy sypać wulgarami i się napinać do przyjezdnych?.. na marginesie Polonia Bytom pokazała wam miejsce w szeregu.. takze z wami czy bez to i tak bez roznicy bo nawet ja spiewacie to 1/3 jest o Wiśle a reszta to pierdoły i wulgary,festiwal kolęd w domu chemika jest od was głośniejszy..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam jestem szczęśliwy jak ich na stadionie nie ma. Oprawy pożal się Boże, w połowie to same bluzgi, które musi wysluchiwac mój syn.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jacy to "fanatycy" jak się nawet na wyjazdowe spotkania nie potrafią zebrać? Jeździ ich maksymalnie z pięć osób może. Przedszkolny klub z aspiracjami do gimnazjum :) I wiecznie nieszczesliwi, wszyscy im dokuczają, buuuuuuu. Dzieciaki poubierane w bluzy żołnierzy wyklętych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fanatycy buhahahh dobre sobie banda Patusów i gimbazjalistow napinających się a co do czego to spier*** jak najdalej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fanatycy haha banda kiboli I dresow istne bydło bez kultury widać ich czasem w barze na Słowackiego zero podsumowań ciągle bluzgi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i super! Niech nie przyłażą. Będzie można z dzieckiem pójść na mecz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Sandomierska niech się zajmie wychowaniem własnych dzieci,a nie wychowuje kolejne pokolenie nieudacznikow pod tzw szyldem ,,Fanatyków...Polonia Bytom pokazała im gdzie jest ich miejsce, w lesie,a tak się przeżyła z przed kibicami Polonia wraz z swoim nieudacznikiem zwanym Dyzma he be I do lasu,t wasze miejsce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka ochrona na stadionie i jacy kibole. Po prostu nie ma. Polonia pięknie kibicowała , a pseudokibice Wisły zaczepiali i zaczęło się niepotrzebnie. Ale jak ktoś zaczepia to ..............A ochrona , jaka ochrona ,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
p.Sadnomierska?....buhahaaaaha serdela tu jeszcze brakuje...hahahah
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja pier...! Kibole bandyci jednych pokazali kibolom drugich w lesie, gdzie ich miejsce... Bohaterowie! Dzicz, bandyci, półgłówki, czasem mordercy (patrz Zabrze) itp. I to barachło ma z dumą reprezentować klub sportowy?! Nie wpuszczać na stadion! Do kopania rowów z nimi, niech się tam wyładowują!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brak finansów jest przeszkodą? To jakim cudem na ostatnim walnym Wisły, dostał tzw zwiększenie uposażenia, za podobno świetna sytuację finansową klubu? Dopóki w zarządzie będą ci co są, dobrze nie będzie. Dziwi mnie postawa głównego sponsora, który to towarzystwo utrzymuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie też dziwi, że te stare dziadki jeszcze siedzą na stołkach. Zresztą jak w całych Puławach. Gdzie nie zajrzeć to starzy ludzie. No może w Urzędzie Pracy trochę młodszy... Niedługo będzie to umarłe miasto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zarząd wam nie pasuje. Hahaha. Lepiej jakby można było piwko strzelić na meczu okregówki prawda? Nikt nie mowil, ze nie ma pieniedzy tylko ze otwarce luku dla 20 spiewajacych kibicow to dodatkowe duze koszty dla ktorych nie ma uzasadnienia. Mnie tez dziwi jak to glowny sponsor jest coraz lepiej promowany a jeszcze ten klub utrzymuje. dla takich madrych jak ten ponizej to najlepiej byloby jakby sie sponsor wycofal i z rozrywek zostanie ci spacer w marinie. Jak sie pojawia sukces to pojawia sie tez paru klakierow do szczekania. Przykra sprawa, ale to takie polskie przeciez.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahahaha stare dziadki. No się popłakałem. Chyba jeden z młodszych wiekowo zarządów w lidze. Czterdziestokilkuletni ludzie pora umierać jesteście starymi dziadkami. Jedyne co może dziwić to to , że można takie bzdury wypisywać. No ale przecież zawsze muszą być jacyś oni , źli........... Dzień Świra polecam obejrzeć , szczególnie pewną modlitwę i wszystko jasne będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...