Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chełmianka – Orlęta Radzyń Podlaski 3:0. Puchar zostaje w Chełmie!

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 czerwca 2017 o 20:54 Powrót do artykułu
u siebie z Hetmanem... panie redaktorze
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Przed piłkarzami Artura Bożyka jeszcze jedno spotkanie ale u siebie a nie na wyjeździe z Hetmanem Zamość!! Kto tam w redakcji pracuje że nawet nie wie dokładnie kto gdzie gra? Brawo Chełmianka!
0
Brawo Chełmianka. Jako kibic Motoru jest mi lepiej na duszy.
0
Też się ciesze z wygranej Chełmianki i jest mi lżej że dokopali sprawiedliwym z Radzynia za Motor !
0
To nie zmęczenie to......motywacja.....każdy wie o co biega.
0
Teraz widać jaki Motor jest słaby.
0
Chłopaki z Radzynia,najważniejsze,że dokopaliście Motorowi, nikt po pucharze w Radzyniu nie płacze☺
0
Chłopaki z Radzynia to kompromitacja aby w pucharach zostać wyeliminowanym przez zespól z niższej ligi a pastwicie się nad Motorem przepiszcie sie do Rzeszowa lub Krakowa
0
Radzyniak Lublinowi wilkiem !
0
Nie ma sianka nie ma motywacji. Ciekawe dlaczego Orleta odpuscily 30 tys w Pucharze....dla idei?
0
do kibiców Orląt. Przyznajcie po prostu, że wasza drużyna była słabsza od Chełmianki. Piszecie o zmęczeniu. Chełmianka też co 3 dni rozgrywa mecze (Motor, Górnik Łęczna II i Orlęta) i strzela w nich w sumie 12 bramek i wszystkich rozbija w proch. Nawet Wasz trener mówił, że nie traktuje Chełmianki jak drużyny IV ligowej tylko III. Byliście po prostu słabsi.
0
W rundzie jesiennej nie trzeba było być wilkiem
0
Chełmianie spokojnie. Nie napinajcie się. Graliście sobie z kontry i strzeliliście bramki. Radzynianie lepiej zorganizowani, ale za dużo słabych punktów w zespole. Generalnie mecz był niestety dość słaby i widać, że fizycznie obie strony były daleko od normalnej dyspozycji. Jakby na początku drugiej połowy słupek i poprzeczka nie uratowały Chełmianki to mogło być jeszcze różnie. Po drugim golu Radzyń już spuścił głowy. Gratulacje dla zdobywców Pucharu.
0
Ty się lepiej martw o swoich kopaczy, żeby nie dostali dwucyfrówki od tej słabej Chełmianki.
0
Żeby sobie grać to trzeba umieć kolego z Zamościa. Myślę, że to nie w charakterze piłkarzy Chełmianki, żeby pastwić się nad słabym Hetmanem i dwucyfrówki raczej nie będzie ;)
0
Chełmianka na ten moment jest mocna zdobyła awans i pastwienie się nad Hetmanem nie ma sensu a jak strzeli dwu cyfrówkę to się Chełmianka skompromituje lepiej nie powalczą w pucharach z klubami z wyższej półki i wygrają czego im życze a z Hetmanem na zgodę np. remis !.
0
Hetman-Chelmianka 2-1 ;) nie taka Ch niepokonana :) Teraz derby dla nas, musicie uważać w III bo jak widać niepokonani nie jesteście, ale mimo wszystko, wrogości między nami, powodzenia w III lidze - no i za rok znow derby -mam nadzieje ze juz w 3 !
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: