Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chełmska klasa A: Kibice stawiają na Pocisk

Utworzony przez Pocisk??, 22 marca 2009 r. o 22:18
Pocisk?? Bez jaj!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobra nazwa Już widzę te nagłówki w prasie: W Orchówku trafili na niewypał Ostre strzelanie Nie ten kaliber Rozdęcie lufy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pocisk pocisk górą jest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pocisk i tak wszystkich wystrzela
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy na pocisk!!!Mówic kolegom by przyszli dopingować drużyne z Orchówka.Bedzie miła atmosfera race itp...Wszyscy musicie taam być
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy idziemy na pierwszy mecz POCISKU!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
llllaaaalllaaa llllaaaalllaaa aejao hej Pocisk gol llllaaaalllaaa llllaaaalllaaa aejao hej Pocisk gol
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZNAM TYCH CHŁOPAKÓW CO ZAŁOŻYLI STOWARZYSZENIE. POWAŻNI LUDZIE I ZNAJĄ SIĘ NA TYM CO ROBIĄ. MYŚLE ŻE JUZ NIEDŁUGO TEN KLUB ZAWOJUJE TĄ LIGĘ!!!!!! ROBICIE DOBRĄ ROBOTĘ! I OBY TAK DALEJ!!!!! TYLKO POCISK . . . . ===>
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
FAJNIE ZACZYNA SIĘ DZIAĆ W TYM ORCHÓWKU. W KOŃĆU KTOS DOSTRZEGŁ POTENCJAL JAKI DRZEMI W TEJ MIEJSCOWOSCI!!!! DUŻO ZDOLNEJ MLODZIEŻY I GRYPA ZAPALENCÓW KTÓRA POTRAFI TO WSZYSTKO POUKŁADAC I JAKOS ZOORGANIZOWAC:) POZDROWIENIA DLA ZARZADU STOWARZYSZENIA. WŁODAWA WAS POPIERA!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pocisk króluje na polskich stadionach llllaaaalllaaa llllaaaalllaaa aejao hej Pocisk gol llllaaaalllaaa llllaaaalllaaa aejao hej Pocisk gol
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jedna wiara jeden klub POCISK ORCHÓWEK aż po Grób
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no no ciekawe kiedy derby z włodawianką chyba za dwa lata jak POCISK( ) awansuje, a awansuje na pewno bo w Orchówku dużo się na ten temat mówi i tyle samo się działa. Za samo zaangażowanie powinni awansować do wyższej klasy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mają sporo pomysłów na reklamę swojej drużyny np. impreza walentynkowa mogli byście powtórzyć w końcu. I fajnie że dziewczyny też wam pomagają aby tak dalej pzdr dla Orchowian
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja słyszałem że jeden z kandydatów na fotel prezesa POCISKU obiecał Ronaldo Kakę i Fabregasa, ale go nie wybrali, bo chcą stawiać na własną szkółkę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hehe widzę, że w końcu zaczęło się coś dziać... Sława pieniądze i przede wszystkim kobiety,,,to co faceci lubią najbardziej. Pozdrawiam wszystkich (Poldi, a ciebie najbardziej:))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wkońcu, tej drużynie należało to się już od dawna prawdziwi fanatyczni kibice, walecznośc zawodników i ta nazwa która sieje zwątpienie wśród przeciwników to coś dzieki czemu pocisk będzie trafiał w serca kibiców i kładł trupem kolejne drużyny przeciwne. Pamiętny mecz z Torpedą nabój Wereszcze Małe ta drużyna pokazała klasę. Napewno w nadchodzącym sezonie zawalczy o pierwsze miejsca w grupie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kibice robią flagę pocisku z prześcieradła wiem bo znam grupkę ultrasów z orchówka. Zresztą to trochę dziwne bo klub jeszcze nie gra a już ma takich kibiców tylko pozazdrościć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POCISSSSKKKKKKKKK!!!!!!STRZELA GOLA!!!!!!!!!!!WYGRAMY WSZYSTKIE MECZE!!!!!!SŁAWA I PIENIADZE CZEKAJA NA NAS PANOWIE:):) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!PPOOCCIISSKK AAZZ PPOO ZZYYCCIIAA KKRREESS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!POZDRO DLA ZIOMOW Z DRUŻYNY I OF KORS FOR KIBICEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poparcie dla pocisku! trafna inicjatywa:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To super że wreszcie coś się dzieje w Orchówku!!! ja osobiście postaram się swoją grą wzmocnić moją ukochana drużyne!!! MOJE SERCE JEST ZAWSZE POMARAŃCZOWE!!!! POCISK ORCHÓWEK AŻ PO GRÓB!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...