Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Cisy Nałęczów - Hetman Gołąb 3:2, załatwili lidera w osiem minut

Utworzony przez Gość, 7 maja 2012 r. o 07:15
Dobry mecz w nałęczowie. Szkoda tylko że sędzia główny przeszkadzał grać obu drużynom. Stąd tyle bramek ze stałych fragmentów. Gwizdał na potęgę co się tylko dało. Zawodnicy cisów krzyczeli głośno przy przewracaniu się i sędzia dość stanowczo reagował rzutami wolnymi. Ale co oczekiwać od łysego czarnucha który nigdy w piłkę nie grał, zresztą w tym wieku jak się sędziowskiej kariery jeszcze nie zrobiło to znaczy że się ją powinno zakończyć. Ja już nie raz tego gościa widziałem jak sędziował i zawsze gwiżdże tak samo czyli często bez sensu przerywa akcje drużyn, daje mnóstwo zółtych i czerwonych kartek drwiąco się uśmiechając przy tym jakby się mało nie spóścił z wrażenia palant. takich sędziów się powinno izolować od piłki nożnej bo jak w takich ligach się nie daje grać to co się później dziwić i czego oczekiwać w wyższych ligach że w polsce wychowujemy aktorów a nie piłkarzy bo wszystko zależy od tego kto głośniej krzyknie ŁAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!. Albo kto z boku podpowie panie sędzio faul był. Panowie z LZPN weście się za tego łysego czarnucha bo obniża i tak niski poziom tych rozgryweg nie dając wywalczyć wyniku w sposób jak najbardziej sportowy. Natomiast co do gry cisów to bardzo mądrze grali po strzelaniu trzech bramek szybko doskakiwało dwóch a nawet trzech do zawodnika hetmana który był przy piłce stąd dwa karne dla hetmana bo zawodnicy cisów jak dopadli do przeciwnika to już nie patrzyli w co kopiął czy w kolege czy w przeciwnika a może uda się trafić w piłkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
d banks in Washington DC aim to discourage deaths deserving to hunger and starvation. nike air max uk These banks no merely target the poor and the homeless folk. but also provide food as those who are affected along normal disasters. These organizations receive their food from alms made by the super markets and additional companies from the food manufacture. These products may be expired but still food. nike air max 90 uk Appropriate and sufficient tests are conducts on the expired food products and merely then the food banks granted to dispense them. Tie ups with other local charitable organizations is no distinctive. Some food banks work with the anti-poverty groups namely provide job skill training to the homeless and thrust their contingencies of employ. stablished in 1937 after Lieutenant John MacCready had commented about how the sun had done permanent damage to his eyes after he returned from his balloon flying trip in 1920. ray ban sunglasses Bausch and Lomb had come up with the idea to make protection for a person's eyes after they had been contacted by MacCready. These sunglasses lenses were designed to protect while the s were designed to be elegant and sophisticated. Ray Ban soon came out with many different collections. ray ban uk Some of these collections are Predator, Undercurrent, Aviator, Wayfarer, Sidestreet, Highstreet, Outsiders, and Orbs.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Załatwił lidera w osiem minut jakie hasło dziennik wschodni wymyślił ciekawe jak długo myśleli czasu mieli sporo. Ciekawe czy Pan z dziennika ze stoperem stał i mierzył.HAHAHAAHHA!!!! Pajace
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan sędzia Jacek Z.... jest sprawiedliwy. Jako wielki zwolenniki członek PIS sędziuje w sposób praworządny i sprawiedliwy, Dba o przestrzeganie prawa na boisku i jest odważny. Nie toleruje boiskowego aktorstwa i nie daje się nabrać zawodnikom. A każdy ma prawo się mylić - jak w przypadku tych dwóch karnych w Nałęczowie. No i co wypaczyło to wynik meczu ? W moim przekonaniu NIE. A co robią inni aby wybić z głowy Piaskovii awans? .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No raczej toleruje aktorstwo skoro zawodnik krzyczy głośno łAAAAAAAAAAAAAA!!! i śmieje się twojemu super sędziemu prosto w twarz. Chyba że byłeś na innym meczu. Mi nie chodzi o to że on sędziował dla cisów czy dla hetmana tylko mi chodzi o to że on nie potrafi sędziować, on się do tego nie nadaje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Jacek nie jest moim sędzią lecz typowym ambasadorem LZPN, który reprezentuje takie "autorytety" jak Pan Stanisław S....... wyznaczający sędziów i będący obserwatorem arbitrów czyli konkurentów swojego syna . W naszym województwie sędziami zostają piłkarze, którzy tracą wzrok i niedowidzą. Gołąb i tak awansuje do IV ligi i będzie na jeden sezon reprezentantem lubelskiej okręgówki bo samorządowcy czyli sponsorzy zorientują się szybko ile to kosztuje a gwardia najemna znajdzie sobie inne kluby. I dalej się będzie kręcił "Lubelski piłkarski poker".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie mam faworyta do awansu. Ja tylko patrze na pracę sędziów która jest beznadziejna, teraz już wiem czemu tak mało ludzi przychodzi na mecze. Żal patrzeć na to co wyprawiają. Ja rozumiem że każdy popełnia błędy ale ich jest tyle że aż to odpycha. Co do awansu to nie ma chyba chętnych opolanin już swoją przygodę miał i mu to na dobre nie wyszło. W tej lidze poziom jest wyrównany, drużyny grają przeciętne. Teraz czas na dół tabeli dopero zaczną się niespodzianki i zaskakujące zwycięstwa outsider'ów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten LZPN to patologiczna organizacja. Zresztą to co zrobiono z polskim futbolem w ciągu ostanich 25 lat mówi samo za sie. Jeżeli polska piłka byłaby dobrze nadzorowana a taką organizacją powinny byc okręgi ZPN to dzisiaj mielibyśmy może nie mocną ligę ale przynajmniej dobrych piłjkarzy. trzeba zreformować PZPN pozbyć się komuchów wprowadzić młodych zdolych ludzi którzy ożywią trochę polską piłkę. Jak się tego nie zrobi to dalej będzie byle jak, ale jeśli jest na to przyzwolenie to tak będzie jeszcze długo, bo komuchy już szykują stołki swoim synalkom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do końca rozgrywek jest jeszcze 7 kolejek i 21 punktów do zdobycia i nie wiadomo jeszcze kto awansuje a kto spadnie do A klasy. Ale ja myślę. że będzie większa walka o utrzymanie niż o awans. Ci którzy już grali w IV lidze wiedzą, że trzeba włożyć dużo więcej pracy w treningi i mecze a efekty sa mierne, a w okręgówce każdy z każdym może wygrać i gra się za te same pieniądze co ligę wyżej. Wyjazdy są tańsze i sędziowie mniej zdzierają. A kto ma stadion na IV ligę - większość tych BOISK i pobojowisk to obiekty budowane za czasów PRL pod kątem corocznie organizowanych dożynek. Dla Wójtów każdy awans to finansowa porażka i nieszczęście dla budżetu gminy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ten LZPN to patologiczna organizacja. Zresztą to co zrobiono z polskim futbolem w ciągu ostanich 25 lat mówi samo za sie. Jeżeli polska piłka byłaby dobrze nadzorowana a taką organizacją powinny byc okręgi ZPN to dzisiaj mielibyśmy może nie mocną ligę ale przynajmniej dobrych piłjkarzy. trzeba zreformować PZPN pozbyć się komuchów wprowadzić młodych zdolych ludzi którzy ożywią trochę polską piłkę. Jak się tego nie zrobi to dalej będzie byle jak, ale jeśli jest na to przyzwolenie to tak będzie jeszcze długo, bo komuchy już szykują stołki swoim synalkom.
prostaku sam nie wiesz jakie idiotyzmy siedza w Twoim pustostanie pokrzywionym korą mozgową jak u konia --wymieniasz cyfre 25 lat i sam sobie zaprzeczasz piszac o komuchach --wymieniasz akurat okres niby demokracji gdzie wszystko sie wali .. znam niby komuchów ktorzy znają wiecej koled niz ::prawdziwy " katolik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mecz dobry praca sędziego nie najlepsza oprócz gwizdania na fale ktorych nie bylo nie gwizdal na faule ktore byly jak przy sytuacji gdy jeden zawodnik juz lezal a sedzia gry nie zatrzymal i nie patrzyl ze zawodnik Hetmana ewidentnie fauluje przeciwnika ktory ledwo z kontuzją opuszcza boisko. Poziom sedziowania spada na psy sedziowie nie panuja nad tym co sie dzieje na boisku...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mecz był niezły cisy grały mądrze hetman jako lider starał się atakować. Początek niezły hetmana niewykorzystana 100% sytuacja gowin z metra piłke nad poprzeczka przeniosł. Ale najsłabszy sędzia bardzo wkurzające zachowania czeste przerywanie gry zupełnie niepotrzebnie . Zawsze ten sędzia tak sędziował taka mentalność. Trzeba było się dostosować do poziomu sędziego. Lepiej to wykorzystywali zawodnicy cisów przez co trzy bramki ze stałych fragmentów. Wszystko wskazuje na to że teraz jak się drużyny będą przygotowywać do meczów to nie pod rywala a pod sędzego bo każdy ma jakiej tam swoje udziwnienia. Naśmieszniejszy moment meczu jak zawodnik cisów będąc poza boiskiem bo udzielana mu była pomoc po faulu wszedł sobie na boisko bez pozwolenia a sędzia zamiast mu od razu wlepić kartkę to mu dawał w dziwny sposób do zrozumienia że powinien zejść. Cisy niezły zespół ale kondycyjnie trochę kiepsko wyglądali. Sytuacja w lidze coraz ciekawsza może granit włączy się do walki o mistrzoswto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie to już piłka załamuje. Mistrzem Polski jakiś śląsk, zamiast wisła, legia albo lech. Czyli Lige Mistrzów mamy z głowy już na pierwszym etapie przegrają z Neftchi Baku albo coś w tym stylu. Jescze to KO KO KO EURO SPOKO.Co za graj co za wiocha!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech się wszyscy odwalą od Hetmana. Ten mecz w Nałęczowie to wypadek przy pracy . Sędzia był gospodarski nie uznał nam trzeciej bramki i był stronniczy. Ale już w sobotę o 15,00 rozpoczniemy samotny rajd do IV ligi pozostawiając za sobą cały peleton i bez względu na to kto i jak będzie sędziował wygramy wysoko z cieniasami z Piotrowic. PS. Serdeczne życzenia dla z okazji imienin dla Pana Stanisława, który robi plan pracy sędziów i prośba niech nie wyznacza na nasze mecze tego co był w Nałęczowie bo powitamy go okrzykiem "Nu zaic pogadi"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pamietam taki mecz z tym pseudo sędziął jako głównym z garbarnią kurów. Co wyprawaiał ten wariant to on sam chyba tylko wie o co mu chodziło. W dodatku ten uśmieszek jak się patrzył nie gwizdając ewidentnych fauli a po krzyknięciu tego właśnie ŁAAAA!! reagował jak na zawołanie. Ham i prostak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hetmana się nikt nie czepia gra swoje nic na siłe. Ale nie obrażaj innych drużyn to wyrównana liga. Mi się podoba gra drużyny z Piotrowic grali zawsze ofensywnie zawsze się coś działo na boisku. Cisy kiedyś ten ładnie grali a ten ostani mecz z Hetmanem to tak sobie zagrali tyle że skutecznie i nieźle w obronie z tym podwojeniem krycia nieźle im to wychodziło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...