Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Coraz więcej kibiców na meczach AMSPN Hetman. "Czujemy wsparcie fanów"

Utworzony przez Gość, 21 sierpnia 2012 o 17:26
Szkoda,że w Szczebrzeszynie jest tak słabo teraz z dopingiem.Ale jako mieszkaniec i kibic Roztocza,nie mogę się doczekać derbów.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
W końcu ktoś napisał faktyczny obraz klubu AMSPN Hetman. Dość już pisania bzdur dyktowanych przez Pana Pająka i kilku młodzieńców ze strony hetmanzamosc.com. zarząd AMSPN Hetman pokazuje ,że w Zamościu można prowadzić klub uczciwie i solidnie na bazie własnych wychowanków, a nie sprowadzania lichych grajków z zewnątrz i podpisywania wielotysięcznych kontraktów za pieniądze , których nie było. ten Zarząd nie wyda żadnej złotówki , której nie ma i jest to zasługa min Prezesa Łysia , którego ucziwość i solidność boli co niektórych byłych pseudodziałczy KS Hetman. Trzymajcie tak dalej Panowie i róbmy klub dla zamojskiej młodzieży i zamojskich kibiców spragnionych dobrej piłki. Do zobaczenia w III Lidze!!!!
0
Warszawiak zacytuj bzdury p, Pająka przecież Łyś sam najpierw zaprzeczył że dostali 500 tys a potem to potwierdził a co do tych młodzieńców z HZcom to gdyby nie oni przez lata nic byś nie widział o wizytówce miasta jaką nie był a jeszcze dla wielu niestety jeszcze JEST KS Hetman Zamość. 50 tysięcy złotych na drugą ligę 500 na czwartą kto chce ten rozumie dla czego teraz "wizytówką " ZamoySKIEJ piłki jest sekcja seniorów na bazie juniorskiego amspn i tu dodam zdjęcie nareszcie dobrze popdpisane!
0
Drogi prezesie masz kłopoty z czytaniem ze zrozumieniem. ....Prezes Łyś powiedział , że dostali 400 tys Z CZEGO 100 tys poszło na obiekty.....ale cóż pewnie Cię to przerasta i wg Twojej matematyki wychodzi 500 tys.....Tak własnie liczyli przed kilkoma laty Twoi działacze w KS.....
0
Dokładnie warszawiak, ta grupka krzykaczy co tak najeżdza na AMSPN Hetman niech się już nie ośmiesza. Dla nich lepiej było lepiej by np. by grać na licencji Spartakusa, czy jakąś fuzje np. z Omegą Stary Zamość - parodia. Myśle obecna sytuacja jest w porządku, bardzo dobra polityka transferowa, pieniądze nie rozpływają się nie wiadomo gdzie. Po za tym KS Hetman jest tam gdzie jego kibice!!!!!!! A nie jakie pojedyńcze osoby które istnieją tylko w sieci.
0
Skandalem, jest to, że na czarno białych plakacikach reklamujących mecze z udziałem przeciwników amspn hetman zamosc widniej logo i nazwa klubu KS Hetman Zamość, to samo dotyczy śpiewów na meczach, gdzie kibice na meczu amspn hetman, śpiewają KS Hetman Zamość. Żałosne... ciekawi mnie, dlaczego wcześniej ich nie było jak trzeba było ratować KS Hetman Zamość, a teraz wykorzystują Historię i Tradycję do zespołu z IV ligi. Gdzie tu HONOR KIBICA???. PRAWDZIWEGO KIBICA oczywiście.
0
Brawo WARSZAWIAK . AMSPN rośnie w siłę i już za rok wzmocnimy się kolejnymi zawodnikami by walczyć w III lidze i kto wie - może właśnie o tą II-gą ligę . POZDROO AMSPN
0
KIBIC - skalndalem jest to , że Ty jeszcze nie zapłaciłeś za swoich świetnych działaczy 1,5 mln długu ( teraz pewnie już więcej). Więc jeśli chcesz dyskutować to masz dwa wyjścia : zapłać te pieniądze albo przestań opluwać klub , który w sposób przemyślany , ucziwy , transparentny, rzeczowy buduje zespół na wyższy poziom ligowy . My za każdym razem eksponujemy przed nazwą Hetman skrót AMSPN gdyż jest to synonim prawdziwych wartości takich o jakich piszę wcześniej....wartości tak obcych dla towarzystwa , które Ty nawet nie starasz się wskrzesić bo żałujesz 1,5 mln złotych ...Nie bądź skąpiec...
0
trochę ostudzę emocje bo faktycznie w Zamościu potrzebny jest spokój ale i silne poparcie (jeszcze silniejsze) władz żeby do naszego grodu znowu przyjeżdzały takie kluby jak Stal Rzeszów, GKS Katowice jak za dawnych lat. Miasto Kielce pokazało jak bez iększych sponsorów można zbudować solidną druzynę, a i czas pokazac Lublinowi jak sie robi miejską piłkę. Co do tych młodych sympatyków poczciwego klubu KS to faktycznie mamy do czynienia z wirtualnym światem, ciekaw jestem kto dzisiaj broniłby byt klubu KS gdyby nie internet. O tych młodych "krzykaczach" nikt nie słyszałby. To jedyna rzecz z która sie zgodzę z Łysiem, zawracać głowy sobie nie ma czym, a dla samego byłego klubu KS to marna wizytówka i obciach że ma takich "obrońców - internetowych krzykaczy". Podobno krzyczą teraz razem z Pająkiem i Ślusarczykiem, no cóż za rok krzyknie sie do nich Milczuk i też razem się ponapinają.
0
Istnieje jeszcze niewielka grupa frustratów piszących bzdury na stronce prowadzonej przez nieudaczników. Nie mogą zrozumiec, że kibicowanie AMSPN nie jest przejawem nienawiści do KS. Wręcz przeciwnie, kibice chodzą na AMSPN, bo dawnego Hetmana juz nie ma. Niestety.
0
Wy piszący tutaj jeszcze niedawno przychodziliście i mieliście czelność mówić że KS Hetman to wasz klub tego jestem pewien. Teraz powiem krótko sprzedaliście się dla innego klubu z Zamościa, który dzięki władzom oraz kilku panom powstał w miesiąc i nagle znalazły się pieniądze na piłkę. Mnie matematyki kolego nie ucz tak samo ja nie będę uczył Cię poszanowania dla tradycji historii barw i wielu innych rzeczy, bo dla Ciebie to najwidoczniej nie jest ważne. Dla mnie moim klubem zawsze będzie KS Hetman Zamość bo na nim się wychowałem a amspn to jest inny sztuczny i śmieszny twor, który nigdy nie będzie tym czym jest dla Zamościa KS Hetman. Wymieniacie nazwiska ludzi KS Hetman miej odwagę i powiedz tym panom to w twarz co piszesz jeden z drugim. Co do ratowania KS Hetman wtedy Ci co tearz tutaj mądrości głoszą siedzieli w domku i pewnie czekali żeby klub rozwalić, albo jedyne co potrafili to uciekać i chować się między ludzi np przed Resovią. Ps widzisz Warszawiak kiedyś miałeś podniete jak ogrywaliśmy Sokół Tychy no chyba, że waliłeś w gacie, a teraz masz"wielkie" derby z Roztoczem
0
a ty masz neostrade
0
A ty "GOŚĆ" nic nie masz. Bo KS upadł a ty tylko umiesz się napinać z koleżkami z podwórka i wyzywać AMSPN. Zazdrościsz, że taki klub nie ma długów i gra w IV lidze. A ty tylko się napinasz - ty i pięciu cwaniaczków internetowych ahahahaha xD. Facet - idź na ryby, bo tylko do tego się nadajesz. AMSPN ma swoich kibiców i będzie miał ich coraz więcej, a ty pisz i się dalej napinaj z czterema koleżkami. Powiem tak - wyzywasz AMSPN ??? To jesteś nikim. Zwykły świerszczyk który się tylko napina ehehehehe. Żal mi cię stary xD
0
no Ty AMSPN możesz tyllko takiego Ślusarczyka w internecie zbluzgać, bo książki nie przeczytasz bo możesz mieć problem, a jeśli się mylę to polecam powalcz z nią bo warto może Ci oczka otworzy Zapamietaj sobie i wspomnij słowa internuaty PREZESA to jest sztuczny twór trójkąta, a ty jesteś sprzedawczykiem jednym z wielu bo jak w czasach kiedy KS ogrywał wielkie firmy nie mówiłeś na g...o papua a jak nie to chodziłeś i klaskałeś i się podniecałeś a tearz się sz u jo sprzedałeś!
0
Prezes, weź swój komiks i idź się wypłacz, albo mamie zamelduj. Pożal się ziomkom z twojej stronki KS, klubu który już nie istnieje. Sam jesteś sprzedawczyk "prezes". Zostawcie AMSPN w spokoju. Nie chcesz to nie łaź. O jednego, czy tam was czterech nie chodzi. Wszyscy kibice AMSPN na Roztocze Szczebrzeszyn, a potem na wyjazd !!! AMSPN Hetman Zamość górą.
0
Boli sprzedawanie się oj boli jak się szalik dumnie nosiło a później "zdeptało". Wszyscy na Roztocze pouciekamy i pośpiewamy tylko Hetman KS a do ucieczki bedzie dużo meijsca:d KS istnieje sprzedawczyku! czy się twojej trójcy to podoba czy nie!
0
i jedno słowo Wicek od mojej mamy wara Sprzedawczyku! pilnuj dyrektora sportowego osiRu żey dobrze zarządzał
0
jak chcesz uciec skoro ty na amspn nie chodzisz. Chodzą ci co powyżej na zdjęciu he he. Więc nie rób się śmieszny ty internetowy napinaczu ha ha ha ha
0
"GOŚĆ" KS istnieje? a w ktorej lidze gra? kiedy jego mecz? chetnie przyjde...a tak sory od 3 lat nie ma takiego klubu ktory mial 2 mln dlugu przez swoich super prezesow..ale co Ty mozesz wiedziec..jarales sie zawodnikami takim jak Bartos czy Cieciura tylko ze nie miales pojecia ze to wlasnie przez takich zawodnikow powstal dlug, bo naobiecywano im kontrakty po 10tys, ale przeciez to wina AMSPN ktory wtedy mail tylko grupy mlodziezowe.. AMSPN takiego bledu nie popelni...
0
bravo. Kto sie nie zna na sprawie to bedzie zwalał winę na AMSPN. Kibice - nie dajmy się tym napinaczom. AMSPN nie jest niczemu winien. Piłkarze mają płacone na czas, atmosfera w klubie też jest, wsparcie na trybunach liczne. Trzeba jeszcze znaleźć sponsora i wzmacniamy się !!! DO BOJU AMSPN !!!
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: