Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czwartoligowcy spędzą majówkę na boiskach

Utworzony przez koko, 30 kwietnia 2013 o 03:26
Jedyny mecz jaki widzialem w wykonaniu AMSPN Hrabia to byl ze Sparta.AMSPN-zenada, tragedia.Wieczerzak zachowywal sie po chamsku.Wicej tego tworu nie chce widziec.Do boju Sparta!Jestescie lepsi.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
KOKO ty zdrajco. Tak samo mówiłeś jak chodziliśmy razem na KS. Jedź sobie do Lublina albo Łęcznej. W II lidze bluźniłeś na KS, teraz tak samo na AMSPN. Nic się nie zmieniłeś odkąd cię pamiętamy. KS wygrał - KS najlepszy.. KS przegrał zaczynałeś obelgi. Nigdy cię nie szło uspokoić. Popraw się popraw chłopcze.
0
Do boju Sparta.Ziaro- walnij im kilka.
0
Taa już walnął. I to z dedykacją dla koka . A jeśli nawet strzeli, tragedii nie będzie. Kontynuator naszego kochanego Hetmana ma tyle pkt przewagi, że mogą sobie pozwolić na wszystko . Do boju Hetman !!!! Jedziemy jak największą ilością dopingować Hetmana !!!! Do boju Hetman Zamość !!!
0
Wierzycie w cuda? Jak przypomniałem, że przyszły Prezes i właściciel określił potrzeby na grę w 4 lidze na 30-50k złotych, to na stronie mnie wątpiącego i Prezesa Sparty Łabunie wykasowali.. Potem się tłumaczył, że to przejęzyczenie było. Jestem ciekaw relacji Pani, która pracowała w pewnej firmie i nie dostawała swojego wynagrodzenia. Ten wpis również został skasowany z komentarzy. Dalej klikajcie. No i jeszcze co ze stadionem naszym zrobić? Pan przyszły ratunkowy ma myśl. Ale to na poźniej sobie zostawia. The Dress Arena powstanie haha. W Was nadzieja, że takie numery będą nagłasniane i nie pozwolicie szargać nazwy Hetman Zamość.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: