Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Daniel Koczon, były piłkarz Motoru: Mam żal do działaczy

Utworzony przez LK, 10 lipca 2012 r. o 12:32
W piłce nie ma sentymentów - Koczon grał kiepsko, więc się z nim pożegnano, a tłumaczenie słabej formy problemami finansowymi wydaje się mało wiarygodne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może ktoś odpowie,kto grał dobrze i regularnie dostawał wypłaty?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
idz Ty do pracy i niech Ci nie płacą 3 m-ce wtedy może zrozumiesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli można rozumieć,że wszyscy byli goli,czyli bez wypłat,mam rację?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli można rozumieć,że wszyscy byli goli,czyli bez wypłat,mam rację?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A podstawowe pytanie kto grał dobrze... raczej nikt. Niektórzy kompletnie nie dbali o formę otyli i chleli na potęgę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak się nie traktuje piłkarzy związanych długoletnio z Motorem -szacunek dla Koczona Popławskiego i Prędoty kibice nie zapomną -szkoda ze w polityce tak trzymają się jak kolesie z piaskownicy .Kozłowski i Sawa do tego dołożyli cegiełke
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A taki Ptaszyński czym się zasłużył, ze go zostawili,a Koczona pogonili?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z Sawy to jest taki trener jak z koziej d..y traba juz pulawy wyprowadzil nawet C-klasy bym mu nie dal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli piłkarz był słaby w 3 lidze żali się że mu nie płacili, chcą go zatrudnić tylko gorsze zespoły.A on mimo że mu było źle w Motorze chce dalej tam grać to ja nie wiem o co biega. Źle było by nie było kasy źle, odszedł z Motoru żle.......to co jest dobrze.........Dobrze byłoby gdyby któryś z piłkarzy osiągnął cokolwiek.A z grupy która wywalczyła awans do 1 ligi kilka lat temu żaden !!!!!!!!! nie osiągnął nic. To wystarczy za cały komentarz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koczon to dobry zawodnik i jestem przekonany, że nastuka bramek dla Rzeszowa u Ryśka Kuźmy. Tamtą rundę miał słabszą, był bez formy - to fakt, ale ma gość potencjał, czuje się związany z klubem i na boisku zawsze zostawiał serducho. Pan Sawa... Kto to jest Pan Sawa? Został bo Motor wygrał pod jego "sterami" 3 mecze i dostał jednego walkowera? Gość miał farta, że dostał drużyne po Panu Trenerze Modeście Boguszewskim, a piłkarze mieli coś do udowodnienia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... Motor to mój zespół, a Lublin moje miasto - fajne stwierdzenie ... u kolesia ze Szczebrzeszyna i wychowanka Roztocza . Miałem kiedyś trenera (znanego w województwie), który pojechał na pół roku do USA i po powrocie, od 30 lat mówi: " u nas w Stanach..."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...