Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Daniel Waga odejdzie z Gryfa Gmina Zamość do Unii Hrubieszów?

Utworzony przez czytelnik, 16 grudnia 2014 r. o 21:48
Zamiast pisać co się wie, powinno się wiedzieć co się pisze. Ja po prostu wpadam w zachwyt na wieść o ... kontraktach w okręgówkach. Dzięki takim njusom Hrubieszów uważa się za Liwerpól, Waga Daniel za Łejna Róneja a pismaczyna z dziennika wschodniego wciela się na chwilę w komentatora Czempiąs Lig. Tyle tylko, że potem trzeba wyłączyć kompa i wrócić na ziemię. Tymi, tak zwanymi kontraktami w okręgówkach powinien zająć się ZUS i Urząd Skarbowy, bo kasę wypłaca sołtys zza cholewy. Powinien sie tym zająć samorząd lokalny, bo kluby zamiast szkolić dzieci i młodzież płacą za samorządowe pieniądze śmiesznym grajkom, którzy się cenia "i za mniej niż tysiąc na rękę nie będą grać". No własnie, tylko, ze zamiast grać, to grajek tylko wychodzi na boisko a jak dostanie baty, to twierdzi, że dlatego, że mu za mało płacą. Aha, jeszcze jedno: grajek "kontaktuje się" na granie (czytaj wyjście na boisko) a nie na trenowanie. Trening jest mu wstrętny, no może raz w tygodniu wyjdzie w "dziadka" zagrać. Zamiast pisać głupoty na podstawie telefonicznej rozmowy, "redaktor" Beczek powinien ruszyć tyłek i osobiście sprawdzić fakty w Hrubieszowie, Wożuczynie i Zwierzyńcu, no ale taki wysiłek przekracza możliwości współczesnych "dziennikarzy".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wczym masz problem jestem z Hrubieszowa i wiem ze są prowadzone rozmowy z Danielem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wczym masz problem jestem z Hrubieszowa i wiem ze są prowadzone rozmowy z Danielem.
Ja nie mam problemu, to Hrubieszów ma problem jak jest zmuszony prowadzić rozmowy z grajkami typu Daniel Waga. Może trzeba zapomnieć o IV lidze jak to Daniel Waga ma stanowić o sile Unii. Powiedz (lub napisz) Kamilku, ile razy w tygadniu grajek Waga przyjedzie do Hrubieszowa na trening? Sześć dych w jedną stronę znudzi mu się po tygodniu a do treningu nigdy nie miał cierpliwości. Powodzenia :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie mam problemu, to Hrubieszów ma problem jak jest zmuszony prowadzić rozmowy z grajkami typu Daniel Waga. Może trzeba zapomnieć o IV lidze jak to Daniel Waga ma stanowić o sile Unii. Powiedz (lub napisz) Kamilku, ile razy w tygadniu grajek Waga przyjedzie do Hrubieszowa na trening? Sześć dych w jedną stronę znudzi mu się po tygodniu a do treningu nigdy nie miał cierpliwości. Powodzenia :)
    Poza bramkarzem i zawodnikiem z Ukrainy reszta  chłopaków to wychowankowie Unii, jezeli chcą awansowac to potrzeba paru wzmocnien a z tego co wiem Danielem interesują sie tez kluby z czwartej ligi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poza bramkarzem i zawodnikiem z Ukrainy reszta  chłopaków to wychowankowie Unii, jezeli chcą awansowac to potrzeba paru wzmocnien a z tego co wiem Danielem interesują sie tez kluby z czwartej ligi.
Trudno dyskutować z kimś, kto nie rozumie o czym jest dyskusja. Pozdrawiam i życzę trochę rozumu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trudno dyskutować z kimś, kto nie rozumie o czym jest dyskusja. Pozdrawiam i życzę trochę rozumu.
Jestem Kibicem Unii i wiem (jest o tym mowa nawet na naszej stronie) Unia NIE JEST zainteresowana Danielem Wagą więc nie rozumumiem skąd Pan Kamil i Dziennik Wschodni ma takie informacje że są prowadzone z rozmowy z tym pilkarzem. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Klub z najbliższych okolic Lublina występujący w lubelskiej klasie okręgowej poszukuje zawodników. Gwarantujemy świetne warunki do treningu i bardzo dobrą atmosferę w drużynie. Zapewniamy dojazdy na treningi z Lublina.  Kontakt: gwiezdny7@gmail.com  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...