Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dlaczego mecz Motoru z Jeziorakiem nie został przełożony? Kulisy sprawy

Utworzony przez Adamek, 13 maja 2012 r. o 11:28
leo napisał:
Co za bzdura! Tak się składa, że podjęli działania telefonicznie, ale tą drogą nie wszystko da się załatwić, tym bardziej gdy jest się w podróży. Poza tym słysząc taką wiadomość, nie myśleli tak przedsiębiorczo jak Ty tylko myśleli o zmarłym koledze! Powinni się wstydzić ogłaszając żałobę, na którą ich nie stać... Głupszego zdania dawno nie czytałem. Nawet gdybym był bezdomny i ktoś bliski by mi zmarł to też bym był w żałobie, nawet jeśli by mnie nie było stać! Idąć Twoim myśleniem - Nie stać nas - nie róbmy żałoby?! Tak się składa, że niektórzy ludzie i przyjaciele znaczą tyle co członek rodziny, a czasem nawet więcej więc nie jest żadnym nadużyciem. Dajcie nam naszą żałobę - to zdanie uświadami mnie w przekonianiu, że dla takich osób liczy się tylko kasa, nic więcej... Akurat Motor Lublin żadnej żałoby nie sponsoruje, a pogrzeb będzie finansować zapewnie rodzina zmarłego, więc co ma piernik do wiatraka. Gracze Jezioraka nie żądali żadnej żałoby, tylko nie byli w stanie grać dowiadując się takiej informacji, a działacze tego klubu prosili o przełożenie meczu. Odpowiedź Motoru - okej ale wy płacicie. Prezesi pomyśleli, ooo możemy zarobić, rzucili taką sumkę na którą Jezioraka zwyczajnie nie stać, stąd podjęli decyzję o przyjeździe i solidarnie zeszli z boiska, zrobili to co słusznie powinny byli zrobić. Tyle w temacie. Motor równie dobrze mógł wynotować pismo do związku, że godzi się na przełożenie ale nie na koszt spółki Motor, ale po prostu zwyczajnie odmówili przełożenia! Tyle w temacie! WSTYD!
Jezioraka zwyczajnie nie stać, A Motor stać tak!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adamek prowokator np. z Avii, Leo internetowy głupek . Jeziorak chce przełożyć mecz, ale Motor ma za to zapłacić (ponieść koszty dwukrotnej organizacji imprezy) Ja sie pytam, co z tym wszystkim ma wspólnego Motor ? Chcecie z jakiegoś poważnego powodu przełożyć mecz, to za to zapłaćcie. Logiczne. Dlaczego koszty ma ponieść klub, który nie ma z tą sytuacją nic wspólnego ? Jeziorak chce coś ugrać na śmierci swojego piłkarza - ŻENADA !!!.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Milcz szmato.jebać pzpn.a jarek ma krew na rekach zajebał lecha i 95osob.PALIKOT PREZYDENT A JANUSZ K-MIKKE PREMIEREM A tusk ku*** do obozu aushwitz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
juz dawno nie czytalem tak deb***nego komentarza (patrz na adamek) polityke od sportu trzeba trzymac z daleka, wiem ze PZPN to banda zlodzieji z cwierc intyligentem Lato na czele, ale zasady jakies obowiazuja, smierc jest ponad podzialami wiec Motor (raczej jej dzialacze) powinien pojsc na reke, nie musi, ale to bylby piekny gest. A swoja droga to dlaczego moderator dopuszcza do glosu w dziale sportowym deb***ow typu adamek?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polonus z USA. Dokładnie o to mi chodziło. Nic więcej do dodania. Przykre jest to, że wszyscy motorowcy patrzą tylko z perspektywy kto ma zapłacić. Nie sugerowałem by Motor za to płacił, ale napisałem co mógł zrobić czyli jak powininen się zachować. Żal, że patrzą tylko gdzie tu zarobić. Szkoda gadać, jakieś podteksty, "żałoba na koszt motoru"... smutne i śmieszne zarazem. Działacze Jezioraka próbowali przełożyć mecz, nie udało się bo Motor chce Bóg wie ile pieniędzy, więc co w takiej sytuacji powiedzieli piłkarzom: "chłopaki, trudno nie udało się przełożyć meczu, musicie zagrać" więc co na to piłkarze, postanowili solidarnie, że wyjdą uczczą pamięc i zejdą, skoro działacze nie mogą się dogadać. I bardzo dobrze zrobili ! Tak samo bym zrobił, myślicie że to działacze ich klubu im kazali zejść z boiska, nawet gdyby im kazali grać na siłę to i tak powinni zejść. Więc do kogo macie te żale?! Miejcie żal do działaczy Motoru, niech wam oddadzą za bilety. Jednym słowem wyszli na tym jak Zabłocki na mydle. To był gest piłkarzy a nie działaczy z Jezioraka, a to że Motor zachował się jak zachował, bo mógł wynotować pismo takie jak pisałem wcześniej to świadczy o ludziach Motoru, ponoć ludziach honoru... akurat mamy świetny przykład! No cóż, życie ludzkie jest nic nie warte w stosunku do pieniędzy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak qrwa to sport trza byc twardym.a tak wogóle to po jaki h** wlazili na boisko?popisuwka jak h** co udowodnic chcieli ze sa zalamani?to czego grali jak zaginal?trzeba bylo go szukac jak taki przyjaciel.a moze rywalizacja za duza w klubie i koledzy pomogli a teraz placźa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kur** jesteście Idiotami , myślicie tylko o kasie . Wy chyba serca nie macie , tu chodzi o śmierć młodego człowieka , a nie pieniądze ... Chore myślenie! ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odnosze wrazenie ze negatywne komentarze pisze jakis sfrustrowany dzieciak. Owszem zginal czlowiek, nalezy mu sie szacunek, ale nie popadajmy w jakies skrajnsci, na swiecie codziennie gina tysiace ludzi, czy mial Komorowski zalobe narodowa oglosic? Trzeba zyc dalej, niestety, smutne ale prawdziwe! A powracajac do kwestii materialnej, zaden z was nie zna o jakich kwotach mowimy ale klapac klapiecie! Sam prezio jezioraka stwierdzil ze druzyny nie stac na ponowny przyjazd do Lublina, wiec ja sie pytam czemu Motor ma byc stac na ponowna organizacje spotkania? Zaplacenia za wszystko, od pradu po ochrone! Po wynagrodzenie dla ludzi obslugujacych spotkanie? Pytam sie czemu? To sa olbrzymie koszty, a prezesowi wydawalo sie ze kilka groszy wystarczy.. Poza tym wazna kwestia, Motor jako klub ma caly czas problemy finansowe, pensje nie sa wyplacane od kilku miesiecy (tzn teraz moze i sa, ale dlugo byly problemy) wiec tym bardziej powinniscie wszyscy zrozumiec ta kwestie! Niestety, karawana jedzie dalej mimo wszystko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To powiedz mi po co jest takie głupie wypowiedzi '' sponsorujemy żałobę ' to jest denne i nie na miejscu . Moim zdaniem piłkarze Jezioraka pokazali się z dobrej strony i ze względu na niepowodzenie klubu zdecydowali się na takie posunięcie ... Szkoda tylko , że ludzie bardziej patrzą na pieniądze , a nie na tak tragiczną śmierć młodego piłkarza . ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fanatyk napisał:
To powiedz mi po co jest takie głupie wypowiedzi '' sponsorujemy żałobę ' to jest denne i nie na miejscu . Moim zdaniem piłkarze Jezioraka pokazali się z dobrej strony i ze względu na niepowodzenie klubu zdecydowali się na takie posunięcie ... Szkoda tylko , że ludzie bardziej patrzą na pieniądze , a nie na tak tragiczną śmierć młodego piłkarza . ;/ [/quote] [quote name='fanatyk' timestamp='1336941507' post='629926'] To powiedz mi po co jest takie głupie wypowiedzi '' sponsorujemy żałobę ' to jest denne i nie na miejscu . Moim zdaniem piłkarze Jezioraka pokazali się z dobrej strony i ze względu na niepowodzenie klubu zdecydowali się na takie posunięcie ... Szkoda tylko , że ludzie bardziej patrzą na pieniądze , a nie na tak tragiczną śmierć młodego piłkarza . ;/
Głupkowate mogą być tylko dla tych, do których nie dociera używanie pewnych skrótów myślowych.... Sponsorowani żałoby oznacza tylko to, że Motor poniósł straty finansowe i jeszcze go poproszono, żeby na swój koszt zorganizował kolejne spotkanie...., a powodem tego była żałoba piłkarzy Jezioraka ... to jak to inaczej nazwać ????? Śmierć śmiercią, można współczuć, ale rację ma prezes Motoru, tłumacząc, że ma obowiązek dbać o dobro spółki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeden nieodpowiedzialny małolat i cała judepolonia nosi żałobe.Oby nas w to nie mieszali. Co na to PZPN , czy wyciągnie jakieś konsekwencje wobec klubu? Piłak nozna to piknik że mozna pochlać???? dziękujemy za poważne potraktowanie swoich obowiazków panie Ivo Z.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pierwszy raz popieram prezesa Motoru -rozumie żałobe ale koszt nie powinien poktyewaać Motor który jest biedny -sam fak że strajkował w [przygotowaniach -4 dni -Dlaczego działacze Jezioraka nie piszą do Pzpn w sprawie kosztów meczu koniec kropka..Tak się złożyło ze sadaw kuby biedne .Wspólczuje rodzinie kolegom i klubom .Pamię tacie mecz Motor -Resovia --prezes Rzeszówka Będkowski też nie zgodził się na przełozenie Meczu bo Motor miał olbrzymie problemy -tego sympatk Motoru nie zapomnie -Będkowski i wszystko jasne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obowiązki obowiązkami , ale jak każdy człowiek tez należało mu się wybawić , a wy od razu , ze nie spełniał swoich obowiązków ... ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaki małolat!!! człowieku!!! on miał 28lat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uzyskać potwór bije Słuchawki studyjne z http://www.studio-earphone.com , to jest tak super, bardzo dobra jakość, wysokie headpones wydajności, ktoś chce kupić też? przejdź do tej strony, to 100 gwarantowana, Darmowa wysyłka ... ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...