Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Doskonały początek wiosny. Wzmocnienia przyniosły oczekiwany efekt

Utworzony przez dryl, 21 marca 2010 r. o 19:44
no imarcin juz strzela,a jego dzisiejsza bramka przewrotka byla rzadkiej urody,wogole bramki z amatorem to tylko mlodym adeptom pokazywac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kozicki ile ty juz sezonow glupoty gadasz,wy co sezon to wg.twoiej dziwnej gadki jestescie mocniejsi-hahaha,zejdz na ziemi czlowieku bo w tej rundzie to z wami wszyscy beda jechac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego redaktor pisze takie bzdury? Jest pan niewiarygodny. Skład niekompletny, jednostronny komentarz, a jak było na tym meczu 350 kibiców to ja jestem NACZELNYM Dziennika Wschodniego i od jutra pan tu nie pracuje. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Amator napisał:
Dlaczego redaktor pisze takie bzdury? Jest pan niewiarygodny. Skład niekompletny, jednostronny komentarz, a jak było na tym meczu 350 kibiców to ja jestem NACZELNYM Dziennika Wschodniego i od jutra pan tu nie pracuje. Pozdrawiam.
ajaki gosciu mialbybyc wg.ciebie komentarz-ze moze atakowaliscie,prawda jest taka ze byliscie slabsi o 2 klasy i rzadko opuszczaliscie swoia polowe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
filon napisał:
kozicki ile ty juz sezonow glupoty gadasz,wy co sezon to wg.twoiej dziwnej gadki jestescie mocniejsi-hahaha,zejdz na ziemi czlowieku bo w tej rundzie to z wami wszyscy beda jechac
a co slabszy sklad mamy? oprocz Walka reszta co odeszla grac do wielkego golebia to zadna strata, dwoch co chwile kontuzjowanych, a trzeci wielka gwiazda i kategoria super ciezka,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gilu napisał:
ajaki gosciu mialbybyc wg.ciebie komentarz-ze moze atakowaliscie,prawda jest taka ze byliscie slabsi o 2 klasy i rzadko opuszczaliscie swoia polowe
ja tez bylem na meczu w annopolu i mam pytani-gdzie ty te sytuacje widziales dla amatora,?Bo chyba nie te kilka strzalow z dystansu w rece bramkarza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
– Chciałem podziękować kibicom, zarówno tym z Gościeradowa, jak i z Annopola za wspaniały doping. Słowa uznania należą się również działaczom miejscowej Wisły za doskonałe przygotowanie boiska – powiedział Andrzej Rybak, opiekun Gościeradowa. Prosze pana jaki ku*** doping? Darcie mordy na sedziego to jest doping?? DOSKONALE przygotowanie boiska, doprawdy wyborne, fajnie sie biegalo i czlowiek czysty wyszedl. Nie pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KS Amator napisał:
– Chciałem podziękować kibicom, zarówno tym z Gościeradowa, jak i z Annopola za wspaniały doping. Słowa uznania należą się również działaczom miejscowej Wisły za doskonałe przygotowanie boiska – powiedział Andrzej Rybak, opiekun Gościeradowa. Prosze pana jaki ku*** doping? Darcie mordy na sedziego to jest doping?? DOSKONALE przygotowanie boiska, doprawdy wyborne, fajnie sie biegalo i czlowiek czysty wyszedl. Nie pozdrawiam
a cozly ze pilki kopac nie umie/?a klasa czeka-chociaz i terez hetman by was zlal cos okolo 5:0,amator- zanizanie poziomu okregowki ale jeszcze tylko 14 meczow w tej klasie rozgrywek burkom zostalo,hahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...