Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dramat w Hetmanie. Zawodnicy szukają klubów, a były prezes pozywa klub

Utworzony przez ~kamyk~, 4 stycznia 2010 r. o 18:01
już w tamtym tygodniu jedna ze stron hetmana pisała o tym ze ktoś z byłego zarządu domaga się dodatkowych wypłat. Jakoś w to nie wierzyłem ale jak to przeczytałem to upadłem na ziemię. Człowiek który mówił ze pracuje społecznie dzisiaj chce jeszcze więcej. Przecież taki człowiek w Lublinie albo w Warszawie straciłby życie prywatne, a kibice zaszczuliby go.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Należały mu się prawnie te pieniądze ? Skoro i Sąd uznał ,że TAK , to po co ta moralno-etyczna dyskusja ???! Jak ktoś komuś jest coś winny , to należy mu to oddać ! Koniec , kropka .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a należy mu się kibicowski kopniak w tyłek ? Skoro kibice uznają ,że TAK , to po co ta moralno-etyczna dyskusja ???! Jak ktoś komuś jest coś winny , to należy mu to oddać ! Koniec , kropka .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~kamyk~ napisał:
już w tamtym tygodniu jedna ze stron hetmana pisała o tym ze ktoś z byłego zarządu domaga się dodatkowych wypłat. Jakoś w to nie wierzyłem ale jak to przeczytałem to upadłem na ziemię. Człowiek który mówił ze pracuje społecznie dzisiaj chce jeszcze więcej. Przecież taki człowiek w Lublinie albo w Warszawie straciłby życie prywatne, a kibice zaszczuliby go.
Nie wierzcie w te brednie, że ta banda nieudaczników chce coś robić społecznie, oni pchają się po kasę albo jakiekolwiek ochłapy. Znamienna rzeczą jest, że tych działaczy najczęściej widzimy na tle gorzały i kiełbasy. Przykład idzie z góry: http://www.futbol.pl/index_0001.php?m_ID=17669&key=15008 Koniec z piłką na wariackich papierach! Kluby sportowe w miastach takich jak Lublin czy Zamość to powinny być Spółki Akcyjne, profesjonalne zarządzanie, profesjonalna księgowość, audyt. Zabawa w organizacje pożytku publicznego dobra jest na wsiach, gdzie do rozdrapania jest kilkadziesiąt tysięcy. A tak w ogóle, to powinno się kilku cwaniaków wsadzić za kraty za niegospodarność, tak dla przykładu, niech inni widzą, że to już dłużej po kościach nie będzie się rozchodzić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rok temu taką popijawę zrobili w ukryciu na boiskach za rotundą, piwo się polało... oczywiście było to spotkanie dla sponsorów żeby kibic się nie dowiedział kto polewa, pozdrawiam Pana Ś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Były PseudoMenago z Hetmana - kswywa Autostrada. Juz miał swoje 5 minut w Starcie Lublina. Temu Panu już dziekujemy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta brygada działaczy traktuje piłkę jako pretekst do wyrwania się z chałupy, od baby, jako okazje do wypitki, teraz powstają żeńskie drużyny, więc będą i kobitki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do wyzej napisał:
rok temu taką popijawę zrobili w ukryciu na boiskach za rotundą, piwo się polało... oczywiście było to spotkanie dla sponsorów żeby kibic się nie dowiedział kto polewa, pozdrawiam Pana Ś.
Ja go też pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może redakcja zainteresuje się, komu tak naprawdę zależy na tym, żeby Hetmana nie było? Kto chciałbym wykorzystać do własnych celów pomieszczenia, które zajmuje obecnie Hetman? Może klub jest do uratowania, tylko ktoś świadomie dobija chorego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
człowieku, puknij się w łeb. Komu ma zalezeć na baraku żeby niszczyć klub. Co to za teoria spisku powstała w okół klubu. Było w pewnym czasie za dużo kasy w klubie, zleciało się sępów i szybko swoje zrobili. Przestańcie piep*** o jakiś zmowach i ze ktoś kogoś dobija. Czy naprawdę nie macie skrupułów zeby spłacić z miejskiej kasy (z naszych podatków) długi takich mord jak na zdjęciu? Przecież to jest jawne podarowanie im kasy. Wyjście jest jedno, wymusić na rządzacych doraźną pomoc, opłatę licencji czyli także spłatę część ZUZ-U (reszte rozłożyc na raty), dogadać się z byłymi piłkarzami co do odstępstw i dograc do końca nawet juniorami sezon. I niestety liczyć na cud w 3 lidze ze sponsor, ze coś, ze ktoś... a o licencję w 3 lidze będzie ciut łatwiej . Grupa deb***i zapatrzona w Szczecin czy Gdańsk chce pójść ich śladem. Nie macie pojęcia co czeka Hetmana po degradacji do B klasy. To jest koniec piłki w Zamościu nie na 3,4 lata. To jest koniec piłki tego pokolenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic nie darować! Takie "ratowanie" klubów, to zachęta dla innych sępów-cwaniaków w całym regionie i Polsce. Nie płacili ZUSu, nie płacili piłkarzom,no to komu płacili? Chyba wybranym kolesiom? Takie pieprzenie, że jak miasto nie wyrzuci kolejnych setek tysięcy w błoto, to koniec piłki w Zamościu, są zwyczajną podpuchą. Z piłką jest tak jak z gangami: upadnie, zostanie zlikwidowany, jeden, a zaraz powstaje drugi, aby zapełnić lukę. Zawsze znajdzie się kilku chętnych do zagospodarowania co najmniej kilkuset tysięcznej manny z nieba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~kamyk~ napisał:
już w tamtym tygodniu jedna ze stron hetmana pisała o tym ze ktoś z byłego zarządu domaga się dodatkowych wypłat. Jakoś w to nie wierzyłem ale jak to przeczytałem to upadłem na ziemię. Człowiek który mówił ze pracuje społecznie dzisiaj chce jeszcze więcej. Przecież taki człowiek w Lublinie albo w Warszawie straciłby życie prywatne, a kibice zaszczuliby go.
Tam, gdzie kibice przejmują się losem klubu, interesują się tym, jak on funkcjonuje, a i radni wypełniają należycie swoje powinności - nigdy nie dojdzie do takiego bałaganu, takiej prywaty... żeby nie powiedzieć więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może redakcja zainteresuje się, komu tak naprawdę zależy na tym, żeby klubu nie było? Kto chciałbym wykorzystać do własnych celów pomieszczenia, które zajmuje obecnie klub? Może klub jest do uratowania, tylko ktoś świadomie dobija chorego? CZY KURATOR ZABRAŁ GŁOS NA SESJI TAM GDZIE BYŁA SPRAWA HETMANA?????? CZY KURATOR POWOŁAŁ ZARZĄD???????? CZY AUDYT ZROBIŁA NIEZALEŻNA FIRMA Z ZEWNĄTRZ????????????? DLA PRZYPOMNIENIA KURATOR TEŻ BYŁ PREZESEM ????????????????????? CZY TEN AUDYT OBEJMOWAŁ CZASY JAK KURATOR BYŁ PREZESEM???????????????????????????? KURATOR JEST PODWŁADNYM PREZYDENTA CZY NIE MA TUTAJ SPRZECZNOŚCI?????????? CZYLI DE FACTO POWINIEN WALCZYĆ W MIEŚCIE O PIENIĄDZE CZYLI BEZPOŚREDNIO ZE SWOIM PRACODAWCĄ, CZY TO JEST ZDROWA SYTUACJA??????????? PANIE REDAKTORZE NIECH PAN SIĘ TYM ZAJMIE, BO PÓŹNIEJ MOŻE BYĆ ZA PÓŹNO, A WYBORY SAMORZĄDOWE JUŻ WE WRZEŚNIU.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolejny o wyborach. deb***e w tej sieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ma co sie przejmować wyborcami bo ci od Hetmana mieszczą się w granicach błędu statystycznego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To chyba jakaś bujda z tym zwrotem pieniędzy. Nikt nie daje tonącemu brzytwy, więc ten gościu na pewno nie był w tym fatalnym momencie dla klubu pazerny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...