Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dramatyczna sytuacja Orionu. Klubowi grozi upadek

Utworzony przez kibic, 30 stycznia 2011 r. o 20:47
Z wypowiedzi Trenera wynika że niema już drużyny a wkrótce nie będzie trenera więc nie wiem kto będzie grał w tych strojach Problem nie jest z M.W. tylko z polityko nowej ekipy która przyjęła założenie że wszystko co zrobili poprzednicy jest złe więc trzeba to zniszczyć i budować od nowa metoda stosowana po rewolucji w Rosji (zbudować drużynę od podstawy w ciągu dwóch miesięcy i osiągnąć jakiś sukces będę pełen podziwu jak to się uda } głosowałem na P.Kune teraz tego żałuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Problemy z Panem Prezesem ? A gdzie wy Panowie działacze byliście przez ten cały czas ??? Gdzie komisja rewizyjna ?? Siedzieliście cicho żeby nie narazić się tamtej władzy a teraz jak sie zmieniła to kto jest winien oczywiście wszyscy tylko nie my !!!!! Prawda jest taka że popełniliście bardzo wielki grzech zaniechania a teraz chcecie otrzymać rozgrzeszenie zwalajac cała winę za problemy w klubie na wójcika .A może wy się również nie nadajecie ani na działaczy ani nawet na kibiców .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WITEK napisał:
Ratujcie klub
WYSTARCZY POŚWIECIC I NA KOLANACH WŁADZA PRZYNIESIE KASE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wojcik ty glabie, won z niedrzwicy, zniszczyles klub!Odejdz sam i nie rob z siebie pajaca.Wypad ale juz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś się dzieje.Dzisiaj w Niedrzwicy widziano znanego trenera na lubelszczyżnie.Ciekawie czy to był tylko przypadek, czy może ktoś wreście zrozumiał co Orion znaczy dla Niedrzwicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kibic napisał:
Coś się dzieje.Dzisiaj w Niedrzwicy widziano znanego trenera na lubelszczyżnie.Ciekawie czy to był tylko przypadek, czy może ktoś wreście zrozumiał co Orion znaczy dla Niedrzwicy.
to ten CO SPUSCIŁ OPOLE Z LIGI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja myślę że ktoś ma swój cel w tym by zlikwidować klub ORION a póżniej go reaktywować, i powiedzieć że to moja zasługa i nie mam na myśli wójta tylko jego doradców a raczej psełdo doradców. narka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ty wojtek zamknij morde w kubeł i nie pier***, wina za rozłam klubu ponosi porzedni prezes i jego ekipa pijusy i darmozjady. narka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie już spokój. Wszyscy do roboty. Nie ma innego wyjścia.Dla dobra Orionu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiesz co może i masz rację,ale jak się wziąć do roboty jak takie gnidy co były już przy korycie znów się pchają i bardzo mieszają, przecież im nie zależy na klubie tylko na swojej du*** gdzie ją posadzą a wujt a.k. to tylko narzędzie w ich rękach.narka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie ! to nie o ORION chodzi, tylko pieniądze i prtestiż w Niedrzwicy i okolicy dla p.Zygi. Wójcie obudz się jesteś marionetką w rękach ''grupy rządzącej'' Zygi ,Jaśkowskiego, Ziółkowskiego i całej reszty. ZOSTAWCIE KLUB W ŚWIĘTYM SPOKOJU, niema sensu budowania biedronki lub oddawania stadionu w złe ręce na rzecz GS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie Marku, Zbyszku, Przemku już nie długo trzeba będzie zmierzyć się z gorzką prawdą czasy waszych psełdo działań na rzecz klubu już się kończą jak również bezkarnego hasania po forach. Andrzej Leppiej przetrzepał już super dyrektorka poznańskego. Przetrzepie i swirka. Wójt-Cik oddaj kasiore, nie rób z siebie męczennika i nie szukaj tematów zastępczych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
e ty sympatyk co straszysz ludzi, każdego można przeytrzepać, ciebie też,nie myśl sobie że jesteś bezkarny! odwal się od ORIONU i daj ludziom pracować a młodzieży realizować swoje piłkarskie pasje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...