Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Druga z rzędu wygrana Motoru

Utworzony przez gringo, 20 marca 2010 o 20:01
Ogarnijcie sie! dajecie zdjecie nie z tego meczu !!! A dla MOTORU brawa za zwyciestwo !!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
hehehe ale się podniecają po wygranej u siebie z dołem tabeli...Zobaczymy co pokażecie z Widzewem, Kszo i Pogonią...Odechce wam się grać i śmiać hahaha
0
Kur...Na jaka cholere gra LENART.Przieciez on nie potrafi kopac pilki,w IV lidze na testach byl i go nie chcieli a tu gra.KURSA powinien grac,zdolny chlopak,marnuje sie w tym motorze.Nie wstawiac juz LENARTA na milosc boska!!!!
0
Ty Motorowiec to chyba jesteś jakaś rodzina Kursy . Lenart jest dobry technicznie i jak czytałem po szkole SMSu. No i w końcu utrzymaliśmy wynik i jest to też zasługa obrony, więc gościu odpuść sobie bo jesteś śmieszny.
0
Ty Motorowiec to chyba jesteś jakaś rodzina Kursy . LENART jest dobry technicznie i jak czytałem po szkole SMSu. No i w końcu utrzymaliśmy wynik i jest to też zasługa obrony, więc gościu odpuść sobie bo jesteś śmieszny.
0
Smieszny to jestes ty jesli uwazasz ze lenart jest dobry.Skoro jest doby technicznie to czemu polonia stulbice czy kojerzaz stroze go nie wzieli co? Nie znasz sie to nic nie pisz. Kursa byl w ekstraklasie gral w widzewie,gral w kazdym sparingu i strzelil gola a co zrobil lenart?Tylko pieniadze na niego wydali zeby go nakarmic.Kursa,falisiewicz 100 razy lepsi.
0
motorowiec obiektywnie patrzac Lenart w meczach w tej rundzie gra naprawde przyzwoicie. wczoraj wszedl w trudnym momencie gdzie druzyna sie cofnela i wygladalo to niezle. widac ze albo jestes rodzina albo cos ci ten lenart zrobil... a i jeszcze jedno piszesz ze powinien grac za niego Falisiewicz. Falisiewicz to prawy obronca takze... hmmmmmmmmm mozesz dac spokoj bo zasmiecasz forum!
0
wtedy syroka poszedlby na defensywnego s falisiewicz na obrone.Ja nic pozytywnego w jego grze nie widzialem jak wieszkosc kibicow stojacych kolo mnie.Lenart to twoja rodzina skoro go bronisz.Przyjdz na Mlyn i polsuchaj co mowia a nie siedzisz na A i madry jestes.
0
Motorowiec....trzeba trochę na piłce się znać aby personalnie na chłopaków jechać. Krótkie pytanie. ILE BYŁO? i ILE OBRONA i defensywny pomocnik stracili bramek? No to zamilcz i oglądaj mecze człowieczku z lozy szyderców.
0
ludzie cieszmy sie ze zwyciestwa!!! ja bylem w mlynie i nikt na Lenarta nie narzekal bardziej na tego wysokiego co wszedl! do zobaczenia w Lodzi!
0
motorowiec nie gadaj jakis glupot i nie pisz ze jest taki zly! gral tak jak wszyscy w ostatnim meczu.w ostatnim meczu to na takim boisku to i ronaldo by nic nie pokazal. masz jakies ale to nie tutaj na forum to roztrzasaj bo siejesz ferment!
0
odnośnie sobotniego meczu http://ultra-fanatic.one.pl/index.php?opti...s&Itemid=67
0
Jaki wynik??Trzeba cieszyc sie ze go utrzymali pajacu bo w drugiej polowie to sie tylko bronili i cud ze bramki nie stracili.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: